Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Merhaba,

Oyunu her gun 2 tikla oynamaktan sikilip, is hayatina atildim. Bunu surdurebilmek icin kaynaga ihtiyacim var.

Eger donate etmek istediginiz para, gold varsa ben alabilir miyim?

Bu da invite linkim: meaydinli Yeni baslayacak olanlar buradan kayit olursa lvl6'a geldiklerinde bana 5 gold kazandiracaklar. Yada bos vakti olup yardim etmek isteyenler, 2-3gunde 0'dan bir hesabi lvl6 yapabilirler.

Bu da org. linkim: MadMed Sirketleri

Rusya'daki sirketlerimde (iron ve gun Q1) ucuza calismak isteyen arkadaslari da beklerim. Ileride guclu ve zengin bir sirket oldugumuzda elimden gelen yardimi yaparim.

Bunlarin disinda; artik oyunu oynamadiginizdan dolayi bagislamak istediginiz org, sirket yada karakter varsa onlari da kabul ederim. Sizin icin ilgilenirim.

Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim!
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun yeniden canlandı,dönmek isteyenler dönsün.su an israil ve yunanistan akdeniz bölgesine saldırmıs durumda,e-tr de ki ic karısıklar duruldu.yeni yeni ittifaklar kurulmus durumda.

israil

http://www.erepublik.com/en/battles/show/10151

yunanistan

http://www.erepublik.com/en/battles/show/10150

hesabın da gold olup ta oyunu bırakanlar öm atabilirler :D
Sosyal ağlarda paylaş

Son gelen haberlerde akdeniz bölgesini bırakın marmaraya taşının diyorlar,18 ve altı adamları devlet işlerine bırakırsan bu şekilde olur tabi,ilk oyuna başlarken buradan bir siyasi oluşum düşünüyorduk ama beklendiği gibi birlik olamadık,varsa adam gibi oynamayı düşünen siyasi anlamda katkı koyabilirim diyen gene bir birlik kurmaya çalışalım.
Yoksa ülke elden gitti,nickim Merk103 ekleyebilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Macarlar Polonya ile uğraşırken, Hırvatlar ve Romenler saldırdı. Avrupa da tek bölge kalana kadar dağıttılar resmen. Asya' da da Çin HelloKitty bölgesine sürekli saldırıyor. Yaklaşık 1 haftadır bu durumda. 1gün içinde Macarlar Avrupada ki 2-3 bölgeyi geri almayı başardı. Eski sınırlara dönmek biraz zaman alabilir. Arada Brezilya da İspanya'ya yükleniyor. Hareketlendi oyun biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

bi dünya savaşı bitmeden öbürü başlıyo ben de uk ordusundan baydım belki iş kurarım diye rusyaya gittim şimdi gene çalışıyorum. bu hospital güncellemesi de fena bel büktü bi kaç günde bir 4 defa savaşıp mis gibi 100lüyoduk wellness'ı şimdi sanırım q1 + train için 100 wellness'da tutmak q4 gerektiriyor veya gift yollicak adam bulucan paso
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...