Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Gördüğüm kadarıyla baya aktif oyuncu var aramızda. Şöyle bir şey yapalım, küresel ekonomiyi kullanarak tasarruf edelim. Aramızda yemeği en ucuza alan diğerlerine o fiyattan donate etsin mesela. Hatta çok ucuz fiyattan alıyorsa biraz kar payı eklesin. İleride ortaklar halinde birleşip şirketler falan kurabiliriz.

Sizlere de uyarsa katılanlar listesi oluşturalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Ya baya stock yapmıştım. Fiyatlar coştu bugünlerde şimdi markete koydum :) 3-5 gündür stockdayım. 5 gün önce 0.6 dan giden food şimdi 1 FIN :)

İşçi fiyatları deli arttı ama ya. Elimdeki stocklardan 3-4 gold gelicek bakalım :)

gelsin geldin gold iyidir, gold candır.

şey diyore şimdi ben hep bişiye kasarım bu tür oyunlarda, şimdi de ev almaya kasıyorum paramı biriktiriyorum kuru ekmek su (: max giderim

acep ev almak mantıklı mıdır? ev ne işe yarar, tek yıldız evde [q1] kalmak demek her gün +1 demek midir yoksa ne demektir?
şimdi q1 ev alsam ilerde çok ilerde param olunca q2 q3 q4 diye mi gitmek mantıklıdır, yoksa q1 bir işe yaramaz mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

http://erepublik.ws/calculators/wellness

evet q5 kullanırsan toplamda 6 wellness alıyorsun doğal olarak.

özetlemek gerekirse 1 tane q1 ev, 1 tane q1 food etkisi yapıyor. wellnessla orantılı olarak ikiside azalıp artıyor zaten. özünde ikiside aynı. yani almışken q5 ev almak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...