Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

bulunduğunuz bölgede olan hastaneye göre mesela q5 se 50, q4 se 40 wellness alıyorsunuz, ama en önemli şey 40 ın altına düşünce savaşılamaması :p

heal olmak için 1 kere savaşmak gerektiği için savaş olduğunda wellnessi 50 veya 60 altına düşürmemek en iyisi böylece bir sonraki gün tekrar savaşıp sonrasında 90-100 lü wellnesslara heal olabilirsiniz :) ben bikaç gün içinde adım adım 70-80 90 diye yükselltim wellnessimi mesela, şu an 100, lvl 12 yim hatta q2 food kullanmaya başladım artık. yüksek wellness çalıştığınız şirkete daha iyi ürün çıkaracağından, maaş artışı vb gibi şeyler olabilitesi daha yüksek.

edit. bide oyunun refresh zamanı bizim saatimizle sabah 10 olduğu için, mesela savaş varsa aktif, 9.30 da savaşıp heal olup, saat 10 olunca tekrar savaşıp tekrar heal olabilirsiniz en rahatı bu şekilde artıyor wellness.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Joker said:

iş arayanları pegasus airlines'a bekleriz.

bunun uzerine bi soru sormak istiyorum. mesela suan baska bir sirkette calisiyorum ben. eskiden bu sirkete girmeden once diger sirketlere girip inceleme yapabiliyordum. suan pegasus airlines'a bakmak istesem nereden bakiyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

yüksek wellness üretim açısından önemli, ben 100 wellnessla az önce çalıştım ve 13 tane food oldu şirkette bi anda :) buda 12$civarı para demek satınca, bunun 6.5-7$ ı benim maaş zaten.

maaş artışınız adama kazandırdığınız parayla orantılı olacağından herzaman en yüksek wellnessla çalışın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Level 13 üm esas oyun şimdi başladı benim için. Aslında savaş olsa çoktan level 15 felan olmuştum ama neyse. Şirketimi kurdum mutlu mesut eğleniyorum. Alım satım işleri, siyaset yapma eğlenceli. Tabi bir browser oyunundan ne arıyorsunuz ilk once buna bir karar verin. Bu oyun diğer oyunlara gore acaip ötesi yavaş ve yavan bir oyun. Savaşmak, rakibine üstünlük kurmak, ordu yaratmak felan bu oyunda yok. Oyunun boyle bir vaadide yok. Oyunda şirket kurup ekonomist olacan yada siyaset yapacan salya sümük diğerine bokh atacan. Olay bundan ibaret.

Eğerki siyaset kısmı ve ekonomi kısmı ilginizi çekmiyosa bulaşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

aga savas da deilmiş onlar,tatbikatmıs :D bi de her gün ts ile 22 gibi tatbikatlar baslıo,eğer oyunu takip edebiliyosanız elinizden geldiğince gec katılın tatbikata cünkü ülkede cıkan herhangi bir isyanda hospitalı kullandığımız ve wn miz düsük olacağı için hçç bi işe yaramayız.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birini bumin kagan'ın şirkette çalıştırıyordum öyle. diğeri peru da gaza gelip açtıydım, sonra endonezyaya yolladım. dieri de peruda boşalan yere açtım. bi de türkiyede vardı lvl 13 :)

para vermedim ya farkettim de cidden biraz mal bir oyun. oyundaki tripler gazeteler milletin AGA SEN HALK BANKASINI SOYDUN SİZ DE MERKEZ BANKASINI tripleri falan. sarmadı ne bilem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...