Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 1 oynayan?

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

• 11 ay sonra ...
hellfire yok bende, acayip kasıyor o doğru. çok şahane oyun da (parantez girme gereği hissettim, daha bu kış ilk defa oynadım ve aşık oldum, 7-8 yıllık oyun ama diablo 2 bile ilk çıktığı ay oynadığım halde böyle sarmamıştı) artık bunun multisi filan olmaz herhalde.. :)

ha ayrıca halen anlayabilmiş değilim insanlar neden act 1'i sevmiyor, bir an önce bitirmeye çalışıyor d2'de, d1'de aynı coğrafyada geçiyor ve atmosferi basıyor öbür mekanlara. tam dungeon crawl havası yakalanmış işte..

bir sorum olacak benim: 3 karakterle de bitirdim d1'i, oyun bitince d2'deki gibi bir üst zorluk seviyesine geçme gibi bi durum var mı?[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

hea manyak oyundu yaff..
şimdi böle yazıları okuyunca anıların canlandı

Butcher la ilk karşılaştığımda harbici böle korkudan geberiodum
"oooh Fresh meat" die anırarak yüklenmişti üzerime
çat çat çat 3 sn de gebermiştim
heahuh

5 kere bitirdim walla bu oyunu
en zevkli sorcerer dı..
son katlarda resmen haywan oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

abi sorcerer gem i anlına çakarken ne komik bağırıyor ya muheehe acayip komik biz bitirdik yarıldık birde bug vardi sanirim kiz rogue ile bitirince adam olup anlına çakıyordu gem i öyle bişey vardi yanlış hatırlamıyorsam[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
Click Me And Type Something
Sosyal ağlarda paylaş

normalde multiplayer oynayan arkadasların level yapabilmeleri icin zorluk dereceleri diablo birde nightmare ve hell olarak sadece multi player a mahsustu ama hellfire exp ile normal single player gamedede zorluk dereceleri getirildi.
Diablo 1 atmosfer açısından diablo 2 den cok daha guzel.
nostalji olsun diye tekrar oynadıgım oldu. Ama senaryo acısından ikiside birbiriyle kapışır zaten birbirinin devamı.
LOD u beğenmedim ben açıkcası.Grafik olarak d2 daha güzel olsada diablo 1 den aldıgım havayı d2 den alamadım.
Sharky bilir d2 oynarken nası elektrik carpmıştı :P
Sosyal ağlarda paylaş

d2 gameplay oyunu, d1 atmosfer oyunu..

d1'de lav nehirlerinin oraya ilk geldiğimde piskopat davulların durmadan çalmaya başladığı o tema müziği de manyak bişi, gerilim sarıyor vücudunuzu resmen. :) ismini bilen varsa söylesin de gelecek hafta çalayım radyoda.. :-p[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...