Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

But If We Started Dating It Would Ruin Our Friendship

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

said:
I had insanely passionate sex with him for four months and now we don't even talk anymore.

Ha bak kıza ömrü boyu dostluk yerine bu dört ay hakkını alıp şansını denemek istediğinide söyleyebilirsin...

Ha muhtemelen gene bir işe yaramayacaktır ama hadi, "insanely passionate sex" kısmı için şansını kim denemezki?
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Don't worry. You're so funny and smart and amazing, any girl but me would be lucky to date you. You'll find someone, I know it. And when you do, I'll be right by your side to suddenly become all flirty and affectionate with you in front of her, until she grows jealous and won't believe it when you say we're just friends. But when she dumps you, that's just what we'll be
Resmen arkadan vurma ama bu :/
Sosyal ağlarda paylaş

Kız fatality çekmiş resmen. Hele o "i had insanely passionate sex with him" kısmı finishing move resmen. Ama acımamış yerdeyken de vurmuş. Acıdım ya, benim bile içim acıdı okurken.
Ama sonra lafların gittiği kişinin bir meriç olduğunu hatırladım. İçim öyle bi huzurla doldu ki anlatamam... Böyle mahalle ülkücülerinin linç edildiğini izler gibi, kaçak balina avcılarının boğulmasını izler gibi okudum kalanını.

Şaka bi yana, kız da zor durumda kalmış. Gidip allahın meriçine vermiycek tabi de, kırmayıp nazikçe reddetmek için o kadar kasmış filan... İşi zor bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Sly-One said:

Ardeth said:

kız fiziksel olarak çekici bulmuyor bunu her kime yazdıysa

helal sina
başarılı tespit bir geek e göre

uza git senin matematiğin çalıntı kanka

ooolm senin 1 hafta çalıştığın mat1 den 3 saatle senden yüksek aldıydım ben asdshsadhadh
UNUTMA İLK SENE SONU ORTALAMALARIMIZI
3.51 eeee gakkoş köşede 3.48
UNUTMAM
UNUTTURMAM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...