Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

potansiyel eu2ciler

dark-dr

Öne çıkan mesajlar

sam olm o dark varken oluyor, bi daha beraber oynayinca yine oyle absurd bi varyete olacak tabi.

fakat simdi sifirdan oyun aciciiz.

yahu bu arada ? minorle oynamak sikmiyor, yemiyor gibi bir imaj edindim ? yanilmis olmaliyim oyunda tartisiriz.

mulayimin patronaji altinda oyunu actik bekliyoruz.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

bu akşam kaçta toparlanacağız? gene ben sunucu açarım herhalde, söyleyin de evsahipliği görevimizi ifa edelim..

ekleme: bir de şu litvanya olayını bırakıp adamakıllı bir ülke seçin, ille zor olsun diyorsanız iran filan oynayın..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..

[Bu mesaj Sam tarafından 15 Mayıs 2004 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 Mayıs 2004 16:05 tarihinde demiş ki:
bu akşam kaçta toparlanacağız? gene ben sunucu açarım herhalde, söyleyin de evsahipliği görevimizi ifa edelim..

ekleme: bir de şu litvanya olayını bırakıp adamakıllı bir ülke seçin, ille zor olsun diyorsanız iran filan oynayın..

sen niye ispanyadan avusturyaya oradan muscovye kosuyorsun sen de soyle neseli bi ulke al da senlenelim.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

gimli kem küm ehoeho
fransayi biraz sictim, ben aldigimda avusturya ile savasın vardı, biraz rahatlamak için adamlardan 2 eyalet alıp bitirdim o savası. sonra sanırım bir hata sonucu, strassburg ile olan savası 1 eyalet + vassal olarak bitireceğime, sadece vassal olarak bitirdim.

italyanın oralarda bir yeri annex ettim sanırım, 1-2 eyalet var oralarda. helvetia'yı mı ne kapatıyordum, ki salak gibi adamın allyının barış teklifini kabul ettim, peace oldu. en son avusturya ile savasa girmis olabilirim tekrar, tam anımsamıyorum. savoyla da savasta olabilirim, onu da tam hatırlamıyorum.

ekonomi fena değildi, çat pat hallediyordum en son. bayağı asker bırakmış olmam gerek ayrıca. bi de koloni işlerine sam'in map verme takvisyesiyle atılmış olabilirim, olmamış da olabilirim.

böyleyken böyle fransa'nın hali.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...