Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Abi onun icin oyundan cok community gerekiyor. Her oyunda var raid bok pusur ama onu keyifli hale getiren guildler cekisme vs..

Single player rpg gibi gorun artik mmolari en kotu , sonunda dunya gezip levelleyip lore vs goruyorsun benim diyen sp oyundan cok daha genis ve buyukler.

Baktin grup var egleniyorsun takil dur iste.

Bir tek oyun harici raid vs yapmadik yillardir, oda binlerce turk oyuncu guildler vs yuzundendi genel anlamda.

Wow pve community basarisidir..
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an düşündüm de tek sıkıntım şu oyun ile ilgili:

Combat çok sıkıcı, yani tam final fantasy aslında geç npcnin karşısına sırayla ability at yen. Fakat mmorpg olduğu için biraz daha hareketlilik değişik bişeyler arıyor insan. Bir de level 13 conjurer oldum hala 2 tane ability var combatta kullanabildiğim. Onun da bitanesi DOT, onu atıyorum ve 1 spamliyorum sadece. O biraz tatsız geliyor işte combata girmek bayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat konusunda katiliyorum soylenenlere..yani bilemedim ya cooldown duzelir yada ileride eglenceli mekanikler falan acilir diyecem...Jobs'lara bakamiyoruz henuz, ama core classlarda CD uzerine lvl50ye kadar talent yok, zaten talent treede yok hehe ne veriyorsa onu kullanmaca..

Map olayi muhtemelen duzelir release ile, ama Cooldown baya monotonlastiriyor combati...

Fakat artwork, mekan, muzik gayet bekledigim tadi verdi hehe mutluyum. Sweetfx ile modifiye edilebiliyormus zaten grafikler, isteyene duyurulur.

En buyuk derdim mainquest cinematic'lerinde hala dialog seslendirmeleri yok bende :( O kadar guzel karakterler var, sessiz film gibi izledim delirecem heuhe.

Ha birde optionsdan diger oyuncularin Nick/title larini kapattim..Fate eventlerde hedef secemez oluyordum, rahatladi.

Oyun tabiki Beta, kisisel gorusum;
Su hali ile FF sevene 8.5-9/10
FF'ye yabanci, MMo isteyene, 7-8/10

Kisisel gorusum f2p e gecmeleri iyi olur, ben preorder ettim 15pound bir ay beles dahil, muhtemelen ana hikaye biter o surede,...ama her ay para verebilecegim derecede beni baglar mi bilmiyorum...yani gerci cogu seyi cok guzel yapmislar..ama iste "zimba" gibi oyun diyemiyorum bir turlu.

Edit: Ha mesela su anda onerilenin 1.5 kati daha fazla Jobs olsa, atiyorum Archer+Pugli gibi garip combolar, enteresan Jobslar acsa (Ninja mi olur artik bilemedim), hani Jobs cesitliligi daha fazla olsa sanki talent tree olmayisini kompanse edermis..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...