Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thor (2011)

cado

Öne çıkan mesajlar

1 haftadır gitmeye çalışıyorum, anca gidebildim, rezillik benimkisi :P

kız çok iyiydi keşke biraz daha aktif rollerde görebilseydik. destroyer'a kafadan girdiği yerde "helal olsun, hakkaten savaşçı imiş" dedim.
kız derken onu kastediyorum tabii, diğer kız karakterler çok eften püften olmuş, 2010 amerikan gençliğine bir bağ kurabilmek için yerleştirmişler gibi sanki.

thor'un hikaye güzel, güzel anlatım olmuş. heimdall'ı çok sevdim, baya karizmatik karakter.
ancak gökkuşağı köprüsünü gerçekten gökkuşağı renklerinde yapsalarmış daha iyi olacakmış.
thor'un sakallı halini çok sevdim, eski "geeeey" görüntüsü yerine ultimate benzeri bir şekil yaratmış olmaları güzel olmuş.
loki'yi "abi tamam işte kötüyüm ben, hadi kötülük yapalım, adam öldürelim" şeklinde yapmamış olmaları da iyi.
bir karede nick fury görseydik daha da iyi olabilirdi.

ya film iyi de, birşeyler eksik gibi...

http://www.youtube.com/watch?v=q631uZ6DQzg
Sosyal ağlarda paylaş

Black clouds on the horizon
Great thunder and burning rain
His chariot pounding,
I heard the heavens scream his name

I watched as he shouted
To the giants who died that day
He held up his hammer high
And called to Odin for a sign

Thor the mighty, thor the brave
Crush the infidels in your way
By your hammer let none be saved
Live to die on that final day
Gods, monsters and men
Well die together in the end

God of thunder, God of rain
Earth shaker who feels no pain
The powerhead of the universe
Now send your never ending curse

Swing your hammer to crack the sky
Lift your cape so that you might fly
Back to Odin and the gods on high
And leave this mortal world

http://www.youtube.com/watch?v=ucXDUJVfxxw
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi bugun izledim en kotu marvel filmi olmus bence nathalie portman cok hafif kacmis filme thor hatunun yaninda eziliyo resmen ( Black swan'dan sonra pek yakistiradim kendisine) 3d diye gittim 3dsinide beyenmedim iyi olmamis. Aktör secimleri odin disinda cok kotu olmus bence. Hatir icin 7/10 veririm.

ps: creditin sonunu beklemedimde ne oluyor credit sonunda biri spoiler koysa :)
Sosyal ağlarda paylaş

şuna:

aquila said:

film mitolojiden uyarlama degil, cizgi romandan uyarlama, cizgi romana gore de norse mitolojisi asgardlilardan corlama, bu durumda asgardda zenci olmasi normal, ama norse adamlari kendilerinde zenci olmadigi icin mitolojilerine yanistmamis olabilir, cr dunyasinda.
Sosyal ağlarda paylaş

3D diye lanse edilen filmin yarısından çoğunu gözlüksüzde gayet rahat izlendiğini farkettim. Nesinde 3D vardı bunun. Allah aşkına bıraksınlar vazgeçsinler şu 3D sevdasından. Başağrısından başka bir işe yaramıyor. Film iyi güzel başlangıç filmi olmuş. Bir sonrakinde Natalie ablamıza daha çok iş vereceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

zorlama 3d yapıyorlar denmesini anlamıyorum. 3d yaptığın zaman 2d olarak yayınlama imkanı da var. 3d izlemek isteyen 3d, 2d izlemek isteyen 2d izler böylece.

yönetmenlere değil sinema salonlarına kızın, 3d filmleri hem 3d hem 2d olarak salonlarda oynatmadıkları için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...