Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gece gece dedim noluo

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Farinal said:

zili çalmaya başladı biri bi yandanda vuruo kapıya güm güm güm dedim noluyor bin tane şey geldi aklıma tırstım bi yandan da bağırıyor açıınnn açınnn diye annem açmış konuşuyor adamla böle sakince falan adam bağırıyor yeter uyuyamıyorum falan diye deli mi ne ses geliyormuş evde çıt çıkmıyor yanlız bizim alt komşu.

ben geldim sonra dedim ses mes yok ne diyorsunuz gece gece gelip bağırarak burda biraz sert konuştum jandarmaya vercem sizi falan dedi nereye verirsen ver dedim kapadım. allahın manyağı ya gece gece dedim noluyor evi mafya mı bastı :D

ne oldu işin sonu merak ettim.
jandarmaya verdi mi?

bir de sen kesin bişiler etmişsindir. öyle pat diye gelmez adam :D
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gece evde tektim 11 de kapı çaldı. annemler gelmiştir filan diye düşünüp dürbünden baktım. ufacık kapkara bi cocuk. azıcık aralayıp kapıyı açtım cocuk yani ne zarar gelcek gibilerinden.

ablağğğğğ bee sizin balkona topumuz kaçtı bi virsene dedi.
oha dedim gece 11 de topmu oynanır hemde bizim ev çok yüksek imkanı yok kaçmasının.
neyse dedim bekle az kapıyı kapadım bide kitledim gittim balkona baktım top mop yok.

sonra tekrar kapıya geldim dürbünden baktım cocuk homur homur söyleniyo. kapıyı tekrar aralayıp top mop yok hadi bakıyım cık binadan dedim.

kapıyığğğğ neğğ yüzüme kapatıyon dedi.
annemde o gün çivi çakıyomuş duvara çekiç vardı yerde onu aldım elime kapının arkasında sakladım bekliyom. neyse hadi dedim kovdum gitti.
sonra aşağı kapıya doğru eğildim baktım 1 kişi daha var.
bide bizim eve 2 kere hırsız girdi. tırstım baya bi.
sonra abime anlattım baya bi kızdı niye açıyosun filan ya adam duvara yaslansa cocuğu kullanıp dürbünden nası görcen mal filan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

dsadads benim de var 1 tane

dayim gelmis ankaradan ninemlerde kalicak 1 hafta falan turnesi bitmis ense yapmaya gelmis

neyse gece saat 3 falan, dayim tiradlarini ezberliyo kaattan falan, yeni oyun cikarcaklar 3 ay sonraya

misafir yatak odasindan balkona kapi var bu arada

neyse yorulmus kapatmis isigi, lan bi hirsiz bu kadar mi gerizekali olur, lamba kapanir kapanmaz arka bahceden tirmanmaya baslamis, sanki lamba kapaninca direk uykuya daliyoruz lol

arka bahce de orman gibi zaten, cam agaci elma agaci her bok var. onlarin ustunden tirmanmis balkona

tabi dayim daha uyumamis, duyuyo sesleri cikiyo balkona hirsizla goz goze geliyo -ama hirsiz hala tirmanmaya calisiyo demirlerden

dayim deliriyo kapiyo viledayi demirlere dandandandan vuruyo bagiriyo 1 yandan GIIIIIT RRROOSPU COCUGU GIIITTT IN LAN ASAA GIIIIT falan diye asdasdasd

bu arada herifin ayagi sIkIsIyo demirlere tabi hirsiz da sokta, herifin biri viledayla abaniyo buna asdhaks

hirsiz ayaklarindan asili kaliyo resmen demirlere, bas asagi lol

bunun ustune bizim yan komsu neriman teyze uyaniyo gurultuye o da balkona cikiyo YETISIIIIIIIIIIIIIIIN HIRSIZ VAR POLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISS YETISIIIIIN diye ortaligi ayaga kaldiriyo, butun mahalle uyaniyo hertarafta isiklar aciliyo

bu arada dayim hala bagirip kufrediyo ve hirsiz hala bas asagi asili demirlerde

dusunebiliyomusunuz herifin dustugu durumu lol

sonra kurtulmus 1 sekilde bahceden atlayip kacmis lol
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:

bu ''lol'' kelimesini neden bu kadar sık kullanıyosunuz.
her cümle sonunda. ben hala tam olarak nerelerde kullancağımı kestiremedim.

lol'u okurken ya da söylerken ''LOL'' die okumuosun. okumuosun hatta direk heh yapıp geçıosun o kısmı. LOL die okursan saçma gelir tabi. kullanacağın yerde '':)'' smile ı yerine lol yazabilirsin. '':D'' yerine de rofl kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

asdad

bi de bi emekli albay mi ne vardi mahallede

bu da cikarmis evden boyle projektor gibi feneri bahceye tutuyo ama hirsiz kacmis olay bitmis, herkes balkonda sigaralarini yakmis, gecmis olsun komsu falan denmis

gece gece gozune tutarsan kor edersin kiskivrak yakalarsin azizim falan diye takiliyo o sirada

ama en cok merak ettigim hirsizin ne dusundugu o sirada

neriman teyze avazi ciktigi kadar bagiriyo, dayim kendinden gecmis dandundandun demirlere saydiriyo, o cikan rezil ses de cabasi

ordan amcalar tutun lan kacmasin diye bagiriyo, albay fener tutuyo

hic istemezdim onun yerinde olmak lol
Sosyal ağlarda paylaş

aight lemme sum that story up for ya my fantabulous friend bojeek

so my uncle sees a burglar tryinna break into my grandma's house aight? lol

then he freaks out n grabs that 60 inch stick and begins bashing that poor ole burglar in the head lol

then the whole neighborhood wakes up and people start screaming lol

now we all think of that story and lol about it lol

also;

Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Farinal said:

zili çalmaya başladı biri bi yandanda vuruo kapıya güm güm güm dedim noluyor bin tane şey geldi aklıma tırstım bi yandan da bağırıyor açıınnn açınnn diye annem açmış konuşuyor adamla böle sakince falan adam bağırıyor yeter uyuyamıyorum falan diye deli mi ne ses geliyormuş evde çıt çıkmıyor yanlız bizim alt komşu.

ben geldim sonra dedim ses mes yok ne diyorsunuz gece gece gelip bağırarak burda biraz sert konuştum jandarmaya vercem sizi falan dedi nereye verirsen ver dedim kapadım. allahın manyağı ya gece gece dedim noluyor evi mafya mı bastı :D

ne oldu işin sonu merak ettim.
jandarmaya verdi mi?

bir de sen kesin bişiler etmişsindir. öyle pat diye gelmez adam :D

yok ya bişiye vermedi ama heralde kedi ses yapıyor parke yerler koşunca tıkırtı oluyor heralde tek bulabildiğim açıklama bu :D

birde babam evde yoktu merak edenler için :D
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de bu kış öğrenci evinde tepişiyoruz, zemin kat. Maymun, at sesi falan çıkarmasıyla ünlü arkadaşlar var evde. Yanda da bir teyze var 70 80 yaşlarında ışık tv vs. hiç birşey açmaz. Evde olup olmadığını kestiremiyoruz hiç.

Gece saat 12'ye geliyordu, bir yandan basket maçı tekrarı izleyip bir yandan böğürürken tam kapı çaldı. Biz de alışkanlık otomatiğe bastık, 10sn sonra, "POLİS AÇIN KAPIYI" memur heralde içeriden gelen sesleri falan duymuş heyecanlanmış.

Bir tedirginlik açtık, "gürültü yapıyormuşsunuz. Komşudan şikayet var keserim cezayı." tabii biz de yapmıyoruz diyemiyoruz çünkü adam duydu nasıl gürültü yaptığımızı. Kapıdaki arkadaş da pişkin "saat daha 12 olmadı ki memur bey." "Burada bekliyorum çıtınız çıkarsa keserim cezayı." "İyi Akşamlar"

Bekledi adam 10 15dk falan camın önünde sonra gitti, tabii tırstı millet. Ertesi akşam bu sefer daha sessiz tepişiyorduk. Teyze herself geldi, "attırırım sizi bu apartmandan, dangalaklar, hayvanlar, insan sesi çıkartamıyor musunuz siz, püü sizi yetiştiren anaya..." enrage oldu. Kapıya çıkan arkadaş "benim evim istediğimi yaparım sana mı sorcam" vs. diyor. Teyze gitti, 5dk sonra yine... Bu sefer elinde sırt kaşımak için olan çatal gibi şeylerden, "kırarım kafanızı sizin, çekil bakıyım kapının önünden rezil, terbiyesiz, püü!" Kadın yardırdı salona elinde o sopayı sallıyor bi yandan (karşısında 4-5 tane erkeğiz sopa ne işe yarayacak bilemiyorum) bi yandan da sayıp sövüyor. Arkadaş dedi "teyze yerleri yeni süpürdüm ayakkabıyla girme eve kirleniyor." Biz zaten zor tutuyoduk orda bi iptal olduk xD Kadın neden sonra döndü gitti. Arada hala aklına eser gelir bağırır çağırır öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...