Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mining Re-Spawn

conanx

Öne çıkan mesajlar

Sen bir node temizlersen başka bir yerde çıkar ama az maden olan başka bir nod çıkar.

Rich vs.. gibiler aynı yerde spawn olmuyor belirli bir süre sonra başka noktada çıkar saat çarkı gibi devam eder.

Bana göre belirli noktalar çıkan nod sayısı 50 ise random 5 yada 10 dur.

Bir ara bozmuştum kafayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam Norlandda x map içinde atiyorum 100 tane spawn olabilicek nokta varsa 20 tanesi aktif olarak duruyor yani bi nokta kazıldığında 2-3 sny sonra başka bi noktadan çıkıyor toplam spawn noktasinin 1/5 ü kadar aktif oluyor max yani 100 noktası olan bi haritada max 20 adet node spawn olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Her yeni çıkan maden belli şansla 'rare' olarak çıkabiliyor. Mesela copper yerine silver, iron yerine gold, thorium yerine rich thorium gibi.

Regalya said:

Yanlış hatırlamıyorsam Norlandda x map içinde atiyorum 100 tane spawn olabilicek nokta varsa 20 tanesi aktif olarak duruyor yani bi nokta kazıldığında 2-3 sny sonra başka bi noktadan çıkıyor toplam spawn noktasinin 1/5 ü kadar aktif oluyor max yani 100 noktası olan bi haritada max 20 adet node spawn olur.

Evet bunun gibi bir şey ama 2-3 saniye olmadığına eminim. Öyle olsa çok pis farmlardı millet. Dakkalar sürüyor muhtemelen. Kaç dakkadır bilemem.

Ayrıca benim tahminimce biraz farklı: (yine senin örnek rakamlarını alıyorum) Çıkabileceği toplam 20 tane bölge var. Ama bu 20 bölge içinde de hep aynı noktada çıkmıyor, yakın çevrede belli alternatifleri var (3-4 tane mesela). Dolayısıyla bir madeni kazdığınızda yeni çıkacak maden de yakın çevrede çıkıyor. 100 yerden 20'sinde çıkıyor gibi değil bence. Çok dengesiz dağılabilir öyle olsa. Ya da öyleyse bile bir şekilde dengeli dağıtıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...