Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni karakter kasamama sorunsalı..

screwy

Öne çıkan mesajlar

screwy said:

Main karakterim DK.. hatta yıllardır basarabildigim tek end game karakter..

simdi de bi caster karakterim olsun istiyorum sadece bunu istiyorum yani cok sey istemiyorum.. ama kasamıyorum.. caster kasamıyorum.. biri bana gaz versin desinki aga su karakter su leveldan sora acayiiip rahat kasılıo hatta soyle kasılıo desin caster karakter kasayım.. =)) hunterım var onu mu kassam yoksa.. hmm ne kassam ki?? HELP PLX
Sanirim ayni benim gibisin Hunter kastim 74 de biraktim DK 80 yaptim ama ikiside bana gore degil deyip Mage actim suan 30 oldum Alliance isen gel bizle takil her gun dungeon yapiyoruz tıfıl halimizle:)
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

BonePART said:
tanking spec bi pet al
thunderstomp vurabilsin
sonra moblari 3 er 5 er cekiyosun zaten

euh ben bunu daha yeni keşfettim, aşırı kolaylık oluyor düşük hp'li moblarda filan

abi dusuk hpli mobada gerek yok ki
kendi levelinde 4 5 mob cekebiliyosun
ben tsbaga kullaniyoum 6 saniyede aldigi dmgi dusume war
chargeliyo ts vurduruyom
4 5 mob geliyo
direk tosbaga racial ve heal atiyorum
sonra aoeliyoum
Sosyal ağlarda paylaş

Druid'i kasmak da çok kolay, cat form -> pew pew -> pew pew -> canın %25-30 falansa healing touch+rejuv -> repeat. En az downtime'a sahip classtır belki de.
Hoş, ben bunu sonradan öğrendim mesela. Burda açtığım bi topic vardı efsaneydi, feral kasıyorum ama combata starfire+moonfire ile giriyorum, sonra bi de gelip "niye bu kadar çok mana gidiyo" diye soruyorum falan sdlfkhjdşflgdfig
Ama şu da var ki, feral druid kasmak çok sıkıcı geliyo bana. Belki sırf bana öyle geliyodur bilemiyorum ama bıktım artık :p

Finallerim bitince priest kasmayı düşünüyodum da kasmasam daha iyi galiba :P
Sosyal ağlarda paylaş

AMO said:

ben pri kasarken 10-20 arası sinirden duvarları fln yumrukluyodum o kadar gıcıktı. 1-2 lvl ust mobu kesemedigim oluyordu. ben mi ozurluyum diye kendimi sorgulamaya baslamıstım. sonra acıldı ama mind flay gelince

aynen. hatta bir ara priestim level 15'te takılı kalmıştı, 2 mob çektiğim anda yatıyordum zaten heal falan hak getire, neredeyse bandaj daha çok heallıyordu. 20'den sonra çok rahat, hele heirloom item varsa değme keyfine.

edit: evet sonradan wand olayını keşfettim ve 15-20 arası çok kolay oldu bir anda :)
Sosyal ağlarda paylaş

wow oynadığım zamanlar hunter ve lock büyüttüm, ikisi de zevkli ve sağlam dps yapan classlar. fakat en çok mage oynamayı sevdim. end game karakterim mage di zaten, bazen paladinle de takıldığım olurdu.

kasarken de en çok mage kasmak zevk verdi. teleport ve ekmek/su summon etmek, mana stone çıkarmak falan gayet güzel özellikler. tabi yanında agro alacak pet olmadığından (elementali petten saymıyorum) biraz daha dikkatli oynanması gereken bir class.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...