Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Revolution Guild - Burning Steppes Hakkında Şikayet

tatar2

Öne çıkan mesajlar

fend zaten kim olduğunu sordum hala söylemiyorsun. O resmi buraya post eden de sendin. En fanatik cevaplar senden geliyor. Benim buraya bişey yazıyorsam insanlara bişey ifade etmek için yazıyorum. Klavye skillerimi arttırmak için değil. Benim dedikleriminden birşey anlamayan insanları kast ediyorum. Belki sen anlıyorsun anlamamazlıktan geliyorsun onu bilemem.

Kimsin sen fend? O resmi kim offical web sitesine koydu?
Sosyal ağlarda paylaş

tatar2 said:

Ben peygamber değilim ama sen erdinç abinin müridisin galiba

kimsenin müridi falan değilim.2. si senin gibi abi dediğim birine saygısızlık yapmam kim olduğumda önemli değil.sana tek tavsiyem buraya yazmakla harcadığın değerli vaktini oyun oynama tarzını geliştirmene harcamanı isterim kaldi'ki ne kadar gelişirsen senin için avantaj olur bakarsın heal attığın mt 2.07 sny de ölmez o zaman anlaki gelişim göstermiş olursun
Sosyal ağlarda paylaş

Efsane atışmalar var ilginç kimisi guildi için canını feda edicek kimisi raide giremediği için intihar edecek ne oluyor arkadaşlar hehe yuh valla he birde unutmadan resim olayı var ilginç acizmisiniz?

Dip not: Syn sen stormrage de hangi guildesin elitism/evulation yada diğer guildler merak ettim =) paticikten biriyle konusmak iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...