Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kings Of Chaos

Kingpin34

Öne çıkan mesajlar

Forum baslıklarına baktım ancak Kings Of Chaos oyunu hakkında bir bolum goremedim, varsa çok iyi :)
Bence Kings Of Chaos gerçekten oynanası bir oyun, bazı türkçe versiyonları yapıldı, tabiki Copyright olayı yuzunden aynısı olmadı ve deişiklikler konuldu içine hatta tüm oyun deişti nerdeyse.. Ama bence Kings Of Chaos en iyisi..
İlgilenenler Kings Of Chaos 'a tıklayarak oyunla ilgili bilgi bulabilir ve oyuna kaydolabilir..
Oyunda kar kişin oldugunu gormek için anasayfada Rankings'e tıklayabilir ve sıralamalara bakabilirsiniz..
Oyun şuan Age3Beta'da ilgilenenler Beta bitene kadar oyunu oynayım kavraya bilir.. Age3 başladıgında ise ilk 1000 için ter dokebilir..[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Gina geldi iki satir arama yapmadan acilan Kings of Chaos/Magic of War topiclerinden, yeter insaf ya. En azindan Kingpin sadece 'guzel oyun' falan demis, bir de 'aa bakin super oyun, hatta bakin linki de burda' deyip linkin icine kendi ref'lerini koyan zeki(!) insanlar var ki dillere destan.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kingpin34, 31 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Forum baslıklarına baktım ancak Kings Of Chaos oyunu hakkında bir bolum goremedim

imdaaaaat
(bkz: kings of chaos belası)

(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: arayan ama sefer de tutup en gereksiz topicleri uplıyanlar)
(bkz: ilk topiği bulma sevdası)[signature][hline]geek

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 01 Haziran 2004 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kingpin34, 31 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Forum baslıklarına baktım ancak Kings Of Chaos oyunu hakkında bir bolum goremedim, varsa çok iyi :).

Yalnız her oyun için bir bölüm açılamazki insan bi "arama" tuşu ne işe yarıyor diye bakar ama :)
Ayrıca gerçekten kendi linkini vermemiş valla taktir ettim...[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni konu açma sayfasının en üst kısmına dikkat çekici bir renkte açtığınız konunun bulunup bulunmadığına dikkat ediniz tarzı bişiler yazmak lazım. Hatta oraya entegre bir arama sayfası, hatta ve hatta konuyu açtığınız zaman arama yapsın konudaki kelimeleri, bakın bunlar var açmak istediğinize emin misiniz desin..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

Hey Allahım.. iyiki bir baslık actım..
Bune ya Güzel güzel oyunu anlattım kabaca adam gibide link verdım..Oyunu bilenler için soyluyorum 2-3 adamada ihtiyacım yok.. Ben sadece insanlar da oynasın diye yazdım
Herkese kızıp bagırmakla hiçbir iş yürümez, bir yere varılmaz..[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...