Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para Para Para ....

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

Nasıl kazanılıyor rocker kesıyoz yok cekırge bacagı yok gak yok guk 3 z 3z yada 7 z 7z 100K bırıkmıyodur heral ...
nedır yanı olay ...
lvl 15 olduk elımızde halen baslangıctakı kılıc var ..
bır 2 lık armor aldık ...
bı de gulen bı surat taktık ...
bu mudur yanı ...
swman bı char ım 15/10 naapmak lazımdır ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Dinamik Emotional Logical Uber Combatant Insane Attracatıve Natural ...
Sosyal ağlarda paylaş

yaratıgın kafasında elmas olması (ısaretı) nedır neye tekabul eder ...
bu kart mevzuu dıablodakı kıbın item lara takılıp kalıcı ozellık mı verır ,ıtemların altındalı ufak kutucuklar buna delaletmıdır ?
eger oyle ıse bu takılan card lar takıldıktan sonra cıkarılınabılırmıdır ?

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 16 Mayıs 2004 14:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

elmas işaretinden bi yaratığa saldırmayı seçtiğin zaman kafasında çıkan şeyden bahsediyosn ben şu ana kadar bi halta yaradığını görmedim :D

ama kart mevzuu aynen öle bişiye takıyosun ve çıkartamıyosun ve kartları taktığın yerlerde o itemların altındaki kutucuklar...fekat kartları almadan önce dikkat etmen gereken bi mevzuu ise öle her kart her yere takılmıyo...takılcağı yerler kartlarda yazıyo....haberin olsun...bkz:elimde patladı poring card[signature][hline]Even an enemy is a valuable resource...if you know how to use it...
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de parayı nerden kırıyoruz sorusuna yanıt:

rare item avlıyosun anca o şekilde....mesela bana bi eggyra card çıktı bi kaç milyar eggyra kestikten sora 300k ya sattım...
bi de bu denizkızlarından withering rose çıkıyo o da iyi para ediyo...[signature][hline]Even an enemy is a valuable resource...if you know how to use it...
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıldım vallahi kurbaganın bacagı denız kızının pulları şöyle okkalı bır 500k cıksa ne bılıyım mesela orc bankadan cektıgı parayla evıne gıderken ben kess.. sacmalamaya basladım neyse[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
welcome back!-Aynalı Sazan
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o levellarda sürünüyosun bende oyle yapmistim...EN güzeli git yüksek level olan birine koy muhabbeti zaten yardım ediyolar muhabbet sırasında :)

Yoksa harbiden drop kasıcan sabahan aksama Savage Babe kes mesela bi vurusta oluyolar hemde Svage Babe card iyi para eden bisey :)
Ben genelde insnalardan istiyodum muhabbet edip edip.oyle baya bi para yapmiştim :)[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yuh nickini hatırlıyormusun durlag :)
bugun ilk kez dileneyim dedim bir arkadaşımın önerisiylen 5kuruş toplayamadık heh.
Aslında para kasmak oyunda okadarda zor değil lvl 20den sonra cok kolaylaşıyor misal yanlış hatırlamıyorsam 25den sonra sumuklu bocek avlıyabilirsiniz ve bir yerde inanılmaz guzel spawn oluyorlar %70 kabuk düşürüyorlar kabukları 32gpden gidiyor bazen yanlarında shell ve opanda düşürüyorlar opallar 10gp bunun yanında dediğim yerde birçok mantarda var mantarları kesin sporlarını alabiliyorsunuz poison sporları 30veya 50gp gibi birşeydi mantar sporlarıda 10-20gp arası birşeydi bazen şansa büyücülerin işine yarayan kürelerden düşüyor direk vendora 500gpden satabiliyorsunuz.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

bu swman sehrınden cıkıp (asagı dogu(guney)) ...
sonra guney dogu ,guney seklıde gıdınce bol mıktarda boa (41 z derısı) ve pacopaco (36(sanırım) gagası) olan bı yer var ...
spawn ı gayet guzel benım gıbı lvl 24/17 gıbı olanlar ıcın ıdeal hem para hem exp ıcın ...
aklımızda bulunsun ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Sosyal ağlarda paylaş

para kazanmak cidden zor oyun boyunca, ben lvl 57 olmuştum, kazanılan para artıyor ama ihtiyaç da artıyor. dropların neyin ne kadar ettiğini öğrenip player'lara satılabilenleri onlara satın..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBoLiC, 16 Mayıs 2004 19:50 tarihinde demiş ki:
elmas işaretinden bi yaratığa saldırmayı seçtiğin zaman kafasında çıkan şeyden bahsediyosn ben şu ana kadar bi halta yaradığını görmedim :D

ama kart mevzuu aynen öle bişiye takıyosun ve çıkartamıyosun ve kartları taktığın yerlerde o itemların altındaki kutucuklar...fekat kartları almadan önce dikkat etmen gereken bi mevzuu ise öle her kart her yere takılmıyo...takılcağı yerler kartlarda yazıyo....haberin olsun...bkz:elimde patladı poring card

O elmas işareti ne zaman vurabileceğinizi gösteriyor =P Bikere vurduktan sonra delay bitince yeniden yanıyor sizde vurabiliyorsunuz.Ctrl ya basılı tutmakda ayrı bi yöntem tabi =p[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

hatta abarıp ctrl ye basmakla kasmak yerine

" /noctrl " yazarak oyunu kapayıp yeniden açana kadar tüm ataklarınız otomatik hep saldırma modunda olcaktır :)

bu arada denizkızı kesin...loot olarak çok bişi çıkmıyo hatırladıım kadarıyla ama rare olarak 25k lık item düşürüyolar...o da vendora satarsan 25k (witherless rose)
playerlardan bazılarına yarıyo galiba ama hiç satmayı denemedim.....sonuç olarak deniz kızı roxxor

hem iyi xp hemde iyi loot :D[signature][hline]Even an enemy is a valuable resource...if you know how to use it...
Sosyal ağlarda paylaş

bende rough elenıum (boyle mı yazılır) var 1 tane :)
ısteyen e lazım olana satayım ...
vede elınde lvl 30/22 ıcın ıse yarar dıye dusundugumuz 2 handed sw man ıcın ıtem olanlar varsa fıyat falanda yazarak belırtsınler bı bakalım ...
paramız elşn gavuruna gıtmesın (15k para var rezıllık dız boyu) ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Sosyal ağlarda paylaş

delucian abi onları ac bi oda 9kdan satarsın hemen alan cıkar bugun 4 dene sattım walla trunk,d.branch olmasa fakır kalıcaz bıde ben daha ne denız kızı gordum ne orc abi ben en fazla kırkayak gordum oda komıktı ana bu ne dedım öldüm ^^[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 18 Mayıs 2004 01:16 tarihinde demiş ki:
Yuh nickini hatırlıyormusun durlag :)

yok nickini hatirlamiyorum da abi gidin high levellarin oldugu yere baslayin msg yigmaya hehe :)[signature][hline]
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Lind3r0th ben götürecem senin orclara :)
Durlag insan alır o adamı bir köşeye yazar benim kabiliyetim yok zatne şirin gözükemiyorum adamlara :p[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Rough Elunium ları 6-8k arası satın kardeşler....

Deniz kızalrı Byalan Island dalar
şimdi bazı arkadaşlar ora nere yaw dicek o yüzden şöle yaziim...

İzlude(prontera alt çıkıştan çıkıp direk sağa gidiyorsunuz...zaten uzunca bir köprüden giriliyor İzlude a) da sağ taraftaki limanlardan birinde bi gemi olacak orda girişinde bi denizci duruyo
denizciyle 150z ye anlaşıp byalan ısland a gidebiliyorsunuz.
adanın ortasında bi mağra girişi var...oranın 3. katında var deniz kızları 4. katta merfolk fln var onlarda bayaa güçlü alıyolar aşşaa....[signature][hline]Even an enemy is a valuable resource...if you know how to use it...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
/h yazarlarsa zaten butun kısayolları orenmıs olurlar[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...