Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yüz yüze

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

ee sonuç ne baba..

ısrardan sonra ne oldu.. kermit korkusuz yaklaşıodu..iyidir onu dinlemek ama, en iyi sen biliyorsun içinde bulunduğun durumu ayrıca; bence de kız mallaşmıştır beklemiordur senden öyle bir tepki bu yüzden olumsuz yaklaşmıştır başta bide işte yakın kız arkadaşı falan filan sorun olur diye düşünür de:

kızlar hiç bir zaman erkekler gibi değildir, çok çabuk bi şekilde kendi yakın arkadaşını bi erkek için satabilir bu yüzden problem yok ısrar var. inancım sonsuz ümidim de öle inş, halledersin..

haberlerini bekliorz..

bide gözlerini kısss :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi sonucu acıklıcam mrk etmeyinde ; dün boşluguma geldi cok buyuk bi hıyarlık yaptım , bunlar birlikte oturuolarmıs , cagırdılar benıde , salak gibi gittim :D . o eski hoşlandıgım full laf sokuşturmaya calısıo falan gorsenız huaudausduhasd asıl hatunda benı sınırlendırmek ıcınmı artık nazmı cılvemı neyse işte mtv falan acık oturdugumuz yerde bırı cıkıo msla aaa ne tatlı cocuk falan abartısız 30 dk bu muhabbetı yaptılar =) banada ders oldu 2 sini 1 gormemem lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

abi sonucu acıklıcam mrk etmeyinde ; dün boşluguma geldi cok buyuk bi hıyarlık yaptım , bunlar birlikte oturuolarmıs , cagırdılar benıde , salak gibi gittim :D . o eski hoşlandıgım full laf sokuşturmaya calısıo falan gorsenız huaudausduhasd asıl hatunda benı sınırlendırmek ıcınmı artık nazmı cılvemı neyse işte mtv falan acık oturdugumuz yerde bırı cıkıo msla aaa ne tatlı cocuk falan abartısız 30 dk bu muhabbetı yaptılar =) banada ders oldu 2 sini 1 gormemem lazım :P
al işte ohooo sokmuşsun bile kızları havaya tanrım neden bu kadar civelek yaratıklar
Sosyal ağlarda paylaş

tercihen yüzyüze...
kabul edilmişse teklifin,
ilk dakikaların heyecanı ve ateşi en üst seviyede oldugundan böyle anlarda sarılıp öpüşerek unutulmaz anlar yaşamak gibisi yoktur.. msnden yada telefondan sadece "keşke şu an sana sarılabilseydim" dersin ancak ve bu da kişiyi daha ilk andan yıpratır...
o yüzden face to face derim.
nasıl başladıgı önemlidir, ilk anlar önemlidir,
acele etmeden, hatta o hiç anlamadan, ummadıgı bi anda ona duygularını açıklayabilrsin, inan bana sana karşı hisleri varsa büyülenecektir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Açılmak derken nasıl açılmak ?
Gidipte dünyadan haberi olmayan seni bir kere görmüşl bir insana açılacaksan tabiki yüzyüze yapacaksın zaten mesajla şansın olması için karşıdakinin über ezik olması gerekir.

Ha zaten az çok zaman geçirdiyseniz aranızda bir elektriklenme, flört durumu varsa bu bellidir zaten.Böyle bir durumdada fark etmez bence nasıl açıldığın.Doğru zamanı yakalar vurursun instant kill i.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

al karşına konuş, telefonda açılmak ne demek.
kalorifer peteği yok mu sizin okulunuzda, çek oraya işte. popolar da ısınır.

bu mesajı gördükten sonra konunun geri kalanını okumadım bile... burada bitmiş konu geri kalanında hep post kasılmıştır kesin ama bakmam herhalde saat de çok geç oldu lan saat 11:00 da iş görüşmem var lan :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...