Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hırsız temalı anadolu sigorta reklamları

Tyrannus

Öne çıkan mesajlar

dasaaa güldüyse sağlam reklamlardır, hemen izliyorum.

bu arada aklıma bir reklam geldi, böyle viral advertising gibi birşeydi. "çok akılda kalıcı olsun diye böyle yaptık" diyorlardı, ama reklamlar nasıldı, hangi şirketindi hatırlamıyorum. sadece rezalet şeyler olduğunu hatırlıyorum. forumda bahsedilmişti 2001-2002 mi ne o sıralar, ama topici bulacak kadar bile hatırlamıyorum.

ama kurtulduk ya, ona seviniyorum ben. işkence gibiydi o dönem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
dasaaa güldüyse sağlam reklamlardır, hemen izliyorum.

bu arada aklıma bir reklam geldi, böyle viral advertising gibi birşeydi. "çok akılda kalıcı olsun diye böyle yaptık" diyorlardı, ama reklamlar nasıldı, hangi şirketindi hatırlamıyorum. sadece rezalet şeyler olduğunu hatırlıyorum. forumda bahsedilmişti 2001-2002 mi ne o sıralar, ama topici bulacak kadar bile hatırlamıyorum.

ama kurtulduk ya, ona seviniyorum ben. işkence gibiydi o dönem.

sen izledin mi ondan haber et. düşüncelerin benim için önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

reklamlar süper olmuş.
sincap necmi diğerinden daha da başarılı olmuş.

Snatch kalitesinde bir film gibi olmuş.Bu reklamı çeken kim merak ettim, adam bu ayarda bir film yapsa müthiş olurdu.

-Necmi Bey
-Buyur abi.

-iki saat film abi... ne filmi abi? (sanki farkedecek hehehe)

-ben sana 2 saatte 25 tane araba götürüyorum, nasıl götürüyorum... (tam pazarlamacı ağzı ya süper)

-o alarm çalsın be abiii, o eğlence oynuyoz biz. (aksana süper hasta oldum)

sonda da uzaktan maçolanıyor adama :D

valla sizi bilmem de, adammda bir snatch'deki Mickey karakteri gibi bir hava aldım, çok hoşuma gitti :)
Sosyal ağlarda paylaş

bigu:
http://www.bigumigu.com/haber.asp?hid=4686

yalnız şu doğru:
said:
nick (26/05/2009 2:48:43 PM)
hirsizlar fazla sepmatik olmus, heheh, abi yap sigortani iste, biz de vicdan yapmadan takilalim baba gibi. 2 reklam daha izlesem gdip ben vericem anahtari herife.. heh.

Ancak reklam Anadolu sigortanin degil, sigorta sirketlerinin reklamini yapiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız..
http://www.youtube.com/watch?v=xfEeRM5FSg0
said:
kagan (27/05/2009 08:28:12 AM)
Borani, sözünü ettiğin filmin yazarı benim. 1994 Kasım-Aralık'ta yayınlandı, 7. Kristal Elma'da ödül aldı film. Artık ortada ne Emek Sigorta ne de Terra Nova var, onun için de Anadolu Sigorta filmine ses çıkaran yok. Bence benzerlik rahatsız edici. Ama artık herkes kanıksadı işlerin biri birine "benzemesini". Buyrun burada izleyin.

40yılın başında reklam beğendik o da arak çıktı lan..

bi de bu konu vizyon değil mi aslında??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...