Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baş Sağlığı...( Elcapone El Turco )

frenziedosman

Öne çıkan mesajlar

sarsar diye warrior u olan fırat mı bu fırat ... inanmıyorum ya o sarsar ı bana vermişti zamanında rank kasarken 13 ncu rankda bırakmıstı oyunu ben almıstım accaunt 1 yıl bende kalmıstı bizim saints of the city deydi sonra geri almıştı fırat benden ... çok üzüldüm allah rahmet eylesin... sarsar ı rank kasma dönemlerinde beraber kasmıstık.. çok kez telefonda konuşmustuk... gerçekten çok üzüldüm..
Sosyal ağlarda paylaş

Allah rahmet eglesin, Allah yakinlarina sevenlerine sabir versin.

Nebula da karsi taraflardaydik jandarmalarla ama hic bir zaman bunun bir oyun oldugunu unutmayan, sahsen cok saygi duydugum bir rakibimdi.. (her ne kadar PK lar la maviler dusman dense de ben rakip demeyi daha dogru buluyorum)

Allah gani gani rahmet eglesin.. cok uzuldum..
Sosyal ağlarda paylaş

İlk duydugumda oyundaydım ventten birisi fırat abimizi kaybettik diyince inanamadım arkadası aradım onayladıgında gerçekten dünyalar başıma yıkıldı inanmak istemiyordum gerçekten birisinin çıkıp şaka yaptık demesini bile umut ettim ama olmadı tabiki. uyumaya çalıstım zarzor 2 3 saat uyumusumdur o gece adın cafe yi gördüm murat abi fırat abi oyun oynadıgımız ekipten herkes oradaydı sabah kalktım rüyayı hatırladıgımda aptal gibiydim insan kaybedince değerini anlıyormus meger ağladım hemde çok ama ağlamak geri getirmiyor gideni gerçekten değerli önemli sevmeye hatta yanında ölmeye değer birisiydi FIRAT abim ALLAH rahmet eğlesin mekanı cennet olsun.Tüm hatırlayanlardanda alah razı olsun ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...