Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Aslında iphone formunu değiştirirse bence cok ciddi satıs artısı yapar. Misal benim gibi iphone almak ile almamak arası kalıp 4 senelik görüntülü telefon almaktan çekinenler veya artık aynı telefonu görmekten baymış olanlar için bir seçenek olabilir bu veya başka formda bir yeni iphone. Ama içeriğide baya bişiler yapmalı dual işlem vs vs falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

KApağı teknoloji diye reklam etmesi komik geldi bana yoksa bildiğimiz 4 yıllık iphone işte alttaki tuşa basınca karşımıza çıkan farklı bişi değil.

yillardir plastik kaplama yapan nokia kullanirsan garip gelir tabi abso. adamlar her yonuyle urunu gelistirmeye calisiyorlar iste.

kaldi ki iphone os4
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay icinde 2 telefon gitti. bozuldu ve gasp. neyse simdi telefonsuz kaldım. bundan yaklasık 1 sene once ipodum da gitmisti. o yuzden hem ipod, hem telefon olsun diye iphone alasım var. benim sorum ise şu.

iphone 4g nin çıkısını bekleyip, çıkınca onu mu alırdınız? yoksa şimdi gidip iphone 3gs mi alırdınız?

4g çıktığındaki fiyat çok pahalı olabilir ama şuan iphone 3gs ler de hala pahalı sanırım. ondan da mı pahalı olur sizce?

kısaca siz olsanız ne yapardınız?
Sosyal ağlarda paylaş

forçen said:

sitedeki aliminyum folyo işi çalışıyor da,ben daha çok kalem gibi ince uçlu bişey istiyorum, ki baktığım kadatıyla iphone için olan kalemlerin hepsinin ucu en azından serçe parmak kalınlığında. heralde iphone da normal kaleme benzeyen zamazingolar çalışmıyor..

abi, sosis dene. ciddiyim. sosis yönlendirebiliyor iphone ekranını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...