Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

İyi günler ben kontratlı bi iphone 3gs almayı düşünüyordum.Fakat biraz araştırınca gördüm ki haziranda yeni model çıkacak söylentileri var.Bu yeni modelin multitasking çözünürlük ve olasılık dahilinde 3gsten daha hızlı olması dışında ne artıları var?
Çıkış fiyatı olarak yaklaşık 2000 tl ler konuşuluyor.Sizce ne kadar doğru?Birde çıktığında kontratlı bir seçenek gelir mi hemen?
Açıkcası 3gsin ucuzlamasını pek önemsemiyorum.Şuan ihtiyacım var sayılır alete.Sizce beklemeli miyim?
Alırsam kontratlı almayı düşünüyorum.Küçük ya da orta paket.Beni bekleten tek etken şuan yeni iphone un özellikleri ne olabilir olasılık dahilinde neler var onları merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Multitasking 3GS'e de gelecek, OS tabanlı şeyler sorun değil. Yenisi daha hızlı olacak, daha yüksek çözünürlükte ekranı olacak, ön kamerası olacak, pili daha iyi olacak gibi söylenti/beklentiler var esas önemli olan.

Önce kontratlı gelir zaten, kontratsız çıkarsa sonra çıkar. Bugüne kadar öyle oldu.

Yenisinde beklenen şeylerle ilgili de detaylı bir konu mevcut ilk sayfada, okuyabilirsin, tekrar saymayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bildiginiz uzere 4.0 Beta'lari icin Developer olmak gerekli. Aramizda $99 Toplayarak bu islemi gerceklestirebiliriz. Developer kaydi 1 Yilliktir. Kesin olmamakla birlikte 5.0 Betalari ciktiginda da BELKI 1 Ay Kullanabilecegiz. Uye Basi Sadece 1 UDID Kaydi Yapilacaktir. Maksimum 100 UDID Kaydı Yapılabiliyor. Herkes $1 verse 100 Kişi Yapabiliriz ama $99 50 Kişi Tamamlarsak, O anki duruma göre Fazladan 50 Kayıt daha yapabiliriz. Her Türlü Ödeme Miktarını Kabul Ediyoruz.

tam açıklaması bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Jailbreak anladığım kadarıyla itunesdan farklı bir programı kullanmanın ve oradan çok sayıda ücretsiz iphone yazılımına ulaşmamızı sağlıyormuş. Fakat benim sormak istediğim, tehlikesi, riski nedir? Jailbreak edince ne oluyor?

Ha bide iphone u olan kişiler (3gs için soruyorum)
"abi kesin yükle bak şu program oldukça şukela" dediğiniz bişeyler varsa onları bi alayım sizden.

Mesela benim gördüğüm bedava olaraktan "Marvel Comics" applicationu var (books kısmında). Bedavaya Marvel çizgiromanları okuyabiliyorsunuz. zaman geçirmek için güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...