Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ya winterboard yuklemek istedim, onu ve winterboarderi yukledim. cydia'dan. sonra cydia kendine update cakti ve ondan sonra olan oldu. reboottan sonra cildirdi alet. biraz kurcaladiktan sonra kendine geldi ama cydia'dan tum sourcelarim gitti ve yuklu paketleri goremiyorum.
http://modmyi.com/forums/cydia-support/685493-cydia-error-database.html

boyle bir cozumler gelmis ama hic biri ise yaramadi. hala hata almaya devam ediyorum. source ekleyemiyorum. var mi bu konuda yardim edebilecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

Todesengel said:

bende beğendim itunes store'a bakayım dedim 2$'mış

JBli kullanmaya zorluyorlar insanı :D

evet ya, 2$ dedigin ufak bir servet

Yok milletin abidik gubidik fotoğrafı çıksın diye 2$ veremicem. Çok gereksiz gibi geldi. Sorun 2 doların çok yada az olması değil. Program etmez 2$ bence.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar sanırım ben de jb yapmaya karar verdim fakat aklımda bir kaç soru var yanıtlayabilirseniz sevinirim:

1- iTunes'u kullanmaya devam edebiliyor muyuz?Yok hayırsa nasıl şarkı yüklemeye devam edebilirim?

2-Telefon rehberim silinicek heralde bunu yedeklemenin bir yolu var mıdır?

3-Daha evvel aldığım application'ları kullanabilmek mümkün müdür?

4-Şarj önemli değil ama hızında bir değişiklik oluyor mu telefonun?

5-Yeni firmware çıktığı zaman nasıl yüklüyorum telefona?

6-Olduki vazgeçtim beğenmedim telefonu eski haline döndürmek mümkün müdür?

Belki de bunların yanıtı vardır bu topic de o bakımdan özür dilerim ancak çok fazla var açıkçası ve üşendim, özür dilerim.

Teşekkürler şimdiden, iyi günler.

edit:soru ekledim=)
Sosyal ağlarda paylaş

1- evet, ediyosun.
2- evet silinecek fakat itunesden windows contacts işaretleyip yedekleyebilirsin.
3- evet
4- hayır
5- sabırsız biriysen jbli firmwareyi beklemeyip yine orijinal firmware olarak yükseltebilir ve jbsiz kullanırsın. sonra tekrar en yüksek versiyonun jbsi çıktığında jb yaparsın.
6- evet bir tık kadar kolay.
7- daha 2 dakika önce uyandım, nasıl cümleler kurdum bilmiyrum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

Kendercik said:

1$'a yapılan osuruk programlarının bile programcısına servet kazandırdığı bir dünyadan bahsediyoruz.

bu da tam turk muhabbeti. cok da yakit gidiyordur di mi? onlarin da isi zor, evet

Anlamadım eleştiriyi gerçekten. N'olur açıkla. Muhabbet olsun diye de değil, hakikat olduğu için yazmıştım. Açıklayayım demek istediğimi;
osuruk sesi çıkartan programa bile insanlar 1$ vererek programcısına gerçekten iyi para kazandırabiliyor. 2$'ın çok olup olmamasını, iphone'un masraflarını değerlendirirken bir ölçüt olsun diye yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...