Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA Playoffs 2004: Conference Finals

HellHound

Öne çıkan mesajlar

konferans finalleri bu gece minnesota - lakers maciyla baslayacak maci ntv 4'te canli yayinlacak

East

Indiana Pacers vs. Detroit Pistons

West

Minnesota Timberwolves vs. Los Angeles Lakers[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
Futurama - Presented in Doublevision (Where Drunk)
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

yine mi fistan ya anla artık Lakers mrullz!!Hem Minnesotanın içerde Shaq e karşı doğrudürüst adamı yok..Bi de Tony Parkera yapılan savunma Sam Cassell e yapılsa..bite bu iş[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen ben o sebepten düşmanlık duymuyorum. Zaten lakers'a bi kinim de yok ama gerek Shaq ve Kobe'nin havalanmışlıkları, gerekse takım içi kavgları ve uyumsuzlukları beni lakers'tan soğuttu.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

bütün maçlar 7'ye uzasın, finale detroit kalsın, detroit'teki 6. maçı izleme şerefine ulaşayım. :D tek isteğim bu ya lütfeeeeen![signature][hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben neredeyse herkesten farkli düsünüyorum.

İndiana - minesota finali olur. indiana kazanir diyorum.

Süpriz olursa doğuda olur o da ron artest sebepli. Artest bazen o müthis savunmasımı aksatıyor. Detroit minesota olursa final, minesota alir kupayi. Detroit savunmasi daha güçlü gibi görünse de 3 numarada dengesizlik var min. lehine..
Sosyal ağlarda paylaş

acayip zewkli ve mucadeleli bir mac sonucunda indiana serinin ilk macini kazandi

East

Indiana Pacers (1) vs. Detroit Pistons (0)
Game 1: Det 74 - 78 Ind

West

Minnesota Timberwolves (0) vs. Los Angeles Lakers (1)
Game 1: LAL 97 - 88 Min[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Presented in Doublevision (Where Drunk)
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...