Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

cy-x said:

25men anub'da nasıl bi taktik uygulanıyo- biz ilk 2 add i kesiyos sonra diger ikisini ellemiyos anub yer altına inince onları kesiyos ama diğer ufaklar mahfediyo ortalıgı, anub cıktıgında ufakları keselim derken zaman yetmiyo enrage oluyo, wipe..
2 tank yaptık basta bossa hero actık bossa dps hero bitince tank bossun yakınına götürdü addleri melee aoe ve rangeler diger 2 cıkmadan kesti sonra tekrar bossa dps boss yere girince kalan 2 ile kucukleri kestik boss cıkınca tekrar boss sonra 2 ye diger 2 nşn gelmesine yakın önceki 2 yi kestik yuzde 30 a yakın diger 2 yi kestik bossdan önce phase 3de anub hp den %10 cekicek dedilerdi hp ler full olmasın falan valla bend efull hp vardı catır catır kestik phase 3 de bide kusukler kolay yav nasıl mahfediyor buza cekin kitelayın kesin yada aoe cekin kesin
biz hc de kaldık dps mi az kalıyor ne ilkini kesmeden 2 inciler geldi bi kez ilk bossu kestikten sonra digerleri geldi ondada addler kesilmed idi addleri kesiyormusunuz yooksa direk bossa mı dps ilk pakette beast de
Sosyal ağlarda paylaş

ilk tryda indi valla pek bişeyi yok bossun.. sadece % 30 dan sonra sanırım boss bi aura acıyor herkez hp sinin % bimnen kacını alıyor raidi full tutmanıza gerek yok yani % 30 40 hplerde olmsı yeterli cünkü hp ne kadar düşerse debuffta o kadar az vuruyor

ama biz yinede bokunu cıkartıp herkezi full tutmaya calıstık pek bişey değişmedi tek kayıp fazla mana oldu boss hemen iniyor zaten hero/bl yide o phase e saklayın
Sosyal ağlarda paylaş

Faction Champions biraz şans işi. Karşına çıkan takıma da bağlı oluyor yani. Bi takım gelir, hiç taktik ayarlamadan ilk denemede kesersin. Bi takım gelir, 50 saat taktik yaparsın, herkes işini doğru yapar, yine de 10 wipe'tan önce kesemezsin.

Anub'arak da bence en kolay fightlardan biri mesela ama işte sendeki grubun da önemi var.
Sosyal ağlarda paylaş

biz de anudda 2-3 wipe yedik aslında ilkinde enrage oldu dps eksikliğinden, sonra 2 tankla deneyelim dedik olmadı falan. 3 tankla kestik sonunda dps kaytarıyomuş demek ki hehe
bir de addleri bossun yanına götürüp cleaveler aoeler sayesinde kesmek aklımıza gelmedi caster/rangedla single target yapıp kestik :P
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

su ilk bosstaki dc feste cozum getirseler yeter ya .)

o biraz zor sanırım düzeltmeleri..thorimde bile hala dc yiyoruz combata baslarken innaılmaz spike felan daha onu düzeltemediler..bi zamanlar 4horsemende vardı,gerçi hala varmı bilmiyorum naxxa girmeyeli aylar oldu..grafik motoru ile alakalı sanırım o pc veya baglantı biraz kötüyse ya dc oluyosun yada 2-3k ms e fırlıyor; kaldırmıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

ben northrend beastse girince herşeyi lowesta alıyorum, ama öyle böyle lowest değil yani, olabilecek en düşük şeyler, 60 yarddan ötesini görmüyorum, incinerate giderken impin attığı fire bolta falan benziyor, kemerimdeki horde amblemi bilenin ne olduğu anlaşılmıyor o derece.

Üstüne bir de 1680*1050 yerine 1440*980 mi ne var ya bir düşük wide screen, ona getiriyorum.

Henüz dc yaşamadım nbde ama oyun doom2ye dönüyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

_ILuVaTaR_ said:

biz muhtemelen raid dps düşük diye yapamicaz zaten, bir de northrend beast en zor encounter gibi bişey heroic versiyonda ilginç. nerflerler belki, ama o zaman jaraxxus falan bufflarlar işallah.

Faction champ. da setup üzecek şekilde gelecek kadar şansızsanız, en zoru o oluyor eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...