Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

aoc u wow ezmedi duzeltme yapalım, aoc u alpha halde piyasaya suren funcom kendi kendini bitirdi, eger cok temiz ve duzgun bir sekilde cıksaydı farklı olabilirdi, blizin elinde expansion vardı yeni kontent classlar skiller instancelar vsvs bunlar tukendi, 5 bossluk yeni instance koyuyolar sadece oyalasın diye biraz, aion u hedef kitlesi cok onemli degil ama 4 yıldır wow oynayan adamlar benim gibi artık gececek/bakacak baska birsey arıyor, o yuzden aion un hedef kitlesinde bilmiyorum varmıyım ama benim hedef kitlemde aion var bakalım ...

neyse bu patch 3.2 topigi farklı bir yere kaydırmayalım konuyu, yarın extended maintenance dan sonra bakalım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aklı başında kimse "abov burda kuş yok" diye oyun bırakmaz, her oyunun sistemi farklıdır. Adam öyle bir travel sistemi kurar ki sürülebilen at bile koymaz mesela, batmadığı sürece ona kalmış.

Fakat client optimizasyonu olsun, interface olsun, hatta neredeyse class dengesi olarak bile WoW gibisi yok ortada. İki tane ciddi rakip geldi işte, WotLK geliyor diye panikleyip patladılar. Biri paralı beta açtı, biri de devasa PvP alanları doldurulamayınca zevk vermedi. Bütün WoW bir anda oraya gelecek gibi hazırlamışlardı maşallah.

Aion, SWTOR falan daha değişik kitlelere hitap ediyor, WAR ve Conan beceremediyse kimse bu işi beceremez sanırım. Ne demiş VW: "Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu."

Wispy said:

İnsanlar ömür boyu MMORPG oynamak zorunda da değil.

Valla ben WAR ve Conan denedim, baktım bir şeye benzeyemediler yine WotLK aldım. Çok bayıp bıraktım 74 falan olduktan sonra, bu quote ettiğin şekilde düşünerek, sonunda geçen ay tekrar başladım. Single player falan bir yere kadar, MMO'larda sosyal bir halde takım çalışmasıyla oyun oynamak kadar zevk vermiyor bana şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni tier setler 3 tipte geliyor. 232, 245, 258 level olmak üzere.

232 level setlerin her bir parçası 50 adet emblem of triumph ile alınacak. yani 250 emblem of triumph toplayarak 232 level tier 9 setiniz olacak. (yeni emblem yeni raidden düşüyor ayrıca daily heroic (gundrak, vh, up neyse artık) 2 adet emblem of triumph veriyor.

245 level setler 75/45 emblem of triumph + trophy of the crusade ile alınıyor. trophy of the crusade ise yeni raid'in 25m versiyonundan ya da heroic 10 manden düşüyor. 315 emblem of triumph + 5 trophy of the crusade ile seti tamamlayabiliyorsunuz.

258 level versiyonu ise heroic versiyon boss drop sadece. marklar ile alınamıyor.

setler ve detaylar için; http://www.mmo-champion.com/index.php?page=881
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

10 normal
10 heroic
25 normal
25 heroic

hepsi aynı emblem i mi düşürüyor, triumph yani ?

şu an violet hold yapsam, emblem of conquest mi düşüyor, yalnızca reward undan mı triumph alıyorum ?

evet hepsi triumph atıyor yanlış bilmiyorsam.

patch gelince tüm 5 man heroicler, naxx10, naxx25 falan conquest atacak. yalnızca reward x2 triumph oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...