Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

classlar ne alemde

managerx

Öne çıkan mesajlar

scorch said:
noob sorusu o zmn

hem kombo yapıp hem etrafında nası dönüosunuz abi? ben kombo tuşlarına basarken bile zorlanıom olduum yerde siz bide dönmekten bahsediosunuz :D

şimdi diyelim komboyu yapmak için öncesinde 2 vuruş yapman lazim ya benim barbarla kullandiğim 2 kombo vardi lvl 60ken kombolarda şu lazımdı

1. combo:
sağ aşağı
yukarı

2.combo:
sol aşağı
yukarı

ondan sadece 3 tane vuruş tuşunu koydum elimin altindaki boş tuşlara şimdi geldik dönme olayina

adama saldirirken örneğin: 1.komboyu yapmaya başlıyorsun ilk tuşa basıyorsun 2.ye basmiyorsun dibine girer girmez vuracağını anladiğin an basıyorsun.

dönme olayi içinde ayni şekilde adama saldirdin diyelim savaşırken komboyu başlat bir yandean dönmeye devam et arada 1. tuşa bas sonra arkasına geçtiğin an yada adami yakaldiğin an son utşa bas komboyu bitir. umarım anlatabilmişimdir, kusura bakma çok vaktim olmadiğinda hızlıca yazmak zorunda kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben dönmeden kasıt , hani sprinte fln da basili tutarak fln dönmek gibi düsünmüştüm adamın etrafında , sen öyle jogging modda dönmene izin veriosa karşındaki gitsin çay içsin zaten :D

onu düsündüm bi yandan shift basili tut bi yandan kombo yap bi yandan dön vs yani misal ben auto facing özelliğini kullanmıyorum ve bu kapalıyken imkansız zaten sanırım adama yüzün dönük olmadığın icin =)
Sosyal ağlarda paylaş

walla halen epic failler yapmaya devam ediyor age of conan :

said:
AoC Anniversary Celebration Fell Flat - In what game developers are calling a severe miscommunication, the AoC Anniversary Celebration did not turn out as anyone expected. The event the developers envisioned was a player-driven fireworks, drinking and social festival of sorts/ What they got was a bunch of Euro-players standing around waiting for the pre-programmed event to begin. This was such a dissapointment for both players and developers that the celebration in it's entirety was cancelled on all US servers. The game devs. say they are sorry if they were not clear and they will plan a large scale celebration with in-game events to take place at a later date. Too bad this happened as a one year anniversary in this market is a BIG deal!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...