Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Karakter Sorunsalı

Genitalic

Öne çıkan mesajlar

Başladığımdan beri bin türlü karakter oynayıp her cins görevi başarıyla yerine getirdim. Healer diyin, deepees diyin, en kralını yaptım. Bir ara serverın en önde gelen maintanklarından biriydim bile. Hava atmaktan çok demek istediğim her şeyi hakkını vererek yaparım. ( hava atmak da bir faktör tabi )

Fakat şu an şöyle bir sorunum var: Warriorumda arenadan başka bir şey tat vermiyor. Partnerim olacak emo arkadaş her yenilgeden sonra bir hafta oynamadığı için sıkılıyorum haliyle ( bahaneye bak ).Horde kısmındaki TBC emeklisi paladinimi oynamak istemiyorum, etrafta paladinden bol bir şey yok. Dynun rogue olmaya karar verdiği için benimkini giydirmek hoş gelmiyor, rekabete gerek yok.

O zaman geriye bunlar kalıyor.
Warlock: Benim vanilla'daki karakterim. Bir sürü eski eşya vesaire var, tarih yüklü. Fakat erkek human. Çirkin yahu.

Mage: Level 20 den yüksek bir mage'im hiç olmadı. Oyun tarzı eğlenceliye benziyor fakat sadece dps yapabilen bir class ne kadar eğlendirir bilmiyorum.

Shaman: Sanırım Enhance olarak level kasmak isterdim. Ama heirloom silah yok buna uygun. Dualwield gelene kadar Arcanite Reaper v2 işi görür fakat sonra ne yaparım bilmiyorum. Daggerlarla olmaz ki.

Priest: Eh şey. Priest kasmak ölüm yahu. Kaç kere başlayıp bıraktım bilmiyorum. Spirit regen'e gelen nerf en çok level peşinde koşan priestleri vurmuşa benziyor. İki mob kes, su iç. Spirit tap olmasa da olurmuş.

Druid: Hoş class tabi. Ama tanıdığım çok iyi oynayan bir druid var.. ezilmek istemiyorum yani. Direk noob gibi kalırım tecrübenin yanında. Sonra havalara girer falan. Eheheh.

DK: I ıh. Oynamam.

İşte böyle. Ne yapsam ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
O zaman sen priest oynama. Lock iyi gider lifetap falan basarsın

bilmem belki de holy kastığım içindir. shadowformda çirkin oluyor karakterler.

vampiric embrace yok o levellarda zaten ki neden replenishmenti nerflemek yerine spirite saldırdılar anlamadım. healerların mana hala bitmiyor pvede.

edit:
Şey, benim bir level 70 bir de level 80 rogue'um var zaten.
Almıyım sağol. Dynun kardeşimiz oynicak rogue.
doublepost olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili en candan emo kardeşim
wow uzun ince bir yol, insan illaki çıkıyor.
Sana diyeceğim odur ki , dinan rogue oynuyormuş, priest yavaşmış, longshankste dr00d tecrübesi varmış bunlar boş işler.
kalbinin ve içindeki çinlinin sesini dinle, gerisini boşver.
seni pek seven dinan.
lol
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
Genitalic said:
Partnerim olacak emo arkadaş her yenilgeden sonra bir hafta oynamadığı için sıkılıyorum haliyle
ağzına mıçarım senin lan delirtme beni. s5'te
HACIM WARRIOR SUCKS diye oynamayı bırakan kimdi. Dün kafede lag vardı ondan oynamadım. Mob bile kesilmiyodu. ASIL EMO SENSIN TAMAMMI EZIQUE NOOB

Balet.
Emosun işte bunu kabul et.
İşte sana güzel çiçeklerden bir buket.
Gelirken al bana bir kilo et.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...