Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1.2

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

oturdum chara girdim o dediğin set ve hatta üstüne 3 de epic var üstümde unbuffed %19,15 Crit, gördüğün gibi %22-%25 değil ayrıca hiç bir clasa verilenler(talent skill...vs) üstünde giydikleriyle orantılanmazlar sen nerden kapıldın bu fikre anlamadım, ha gerekliydi demişsin senin fikrindir, nerf baba gibi geldi gayet açık ve net.

yukarıda bi arkadaş yazmış bu gearla max 3 K vuruyorum, arkadaşın gearla 4 K yani bumu ovepower bunumu düzeltme gereği duydular, git shamanın hexini düzelt adam 2x7 K koydu hala zıplıyoduk kurbağa olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman 2x7'yı neyle koydu sana pardon?

800 resi civarına 6k-7k vuruyor lava burst, 5k civarı da lb vursun hadi (ki vurmaz)

Kaldı ki o hex 45sn cd'li %97 ihtimalle missliyip cd'ye giriyor. Hem insanlar onu atabilmek için nature's swiftness vs. basıyorlar. Dediğin gibi de 2x7k vurulmuyor. Hayır öyle bir op'lik olsa bile shaman bu, ayıptır.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman fazla vuruyor ama adamlar iceblocksuz, sheepsiz, stunsız, blinksiz mage gibiler. Üzülüyorum hallerine.

Blades Edge gelip de karşı da elemental shaman varsa da kendime üzülüyorum. GTFO the bridge oluyoruz :(

97%miss şans da bayağı uzun veri toplamalar sonucu elde edilmiş bir istatistik gibi geldi bana deadwoll :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla şöyle gerçekleşti yanlış hatırlamıyorsam: adam lava koydu 7051 crit(bunu iyi hatırlıyorum ekranda parladı resmen) 3 K lighting ardından ES birde auto atack toplamda 14 K üstü dmgout ve bu 3-4 sn de oldu ben hala zıppalıyodum yerde. bende 400 ressi vardı ama adamın gearını bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ihtimalle pve gearla girmiş bütün cdlerini yakmıştır, üstüne sende resi olmaması da cabası tabi. Lava Burstle aynı anda çarpınca kurbağadan çıkmadan yemişin gibi gelmiştir. İşte o noktadan sonra shamanın hiç birşeyi yok. 2v2'de elem shaman bunu yaptıktan sonra hayatta kalan tüm classlar keser onu eğer shaman ömrü boyu shaman oynamış ayak parmaklarını da klavyede kullanan ve 0 msle oynayan birisi değilse.

Miss demişken 63 maç yaptım şu anki takımımla her maçta 1 miss görüyorum en az. Üstüne üstlük druidlere vs. atılmıyor (atılıyor da cyclone atıyım derken instant atarsak anca lol). Eğer stoneclaw totem glyphi gelmeseydi bu sezon shaman çöpten farksız olacaktı s5 öncesi gibi.

Bir de unutmadan daha acı bir nokta var, resto shamanın olayı heroism, ES ve purge, bu 3 ability'den 2 tanesi dispellenip, steallanabiliyor. Purge'e de dispel resist var, dispelliyim derken mana bitiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:
valla şöyle gerçekleşti yanlış hatırlamıyorsam: adam lava koydu 7051 crit(bunu iyi hatırlıyorum ekranda parladı resmen) 3 K lighting ardından ES birde auto atack toplamda 14 K üstü dmgout ve bu 3-4 sn de oldu ben hala zıppalıyodum yerde. bende 400 ressi vardı ama adamın gearını bilmiyorum.

flame shock atmadi mi bu shaman
atti diyelim
earth shock cdye girdi 6 saniye
ok atmadi bala critledi diyelim lavaburst
bala cunku lightningler gibi talenti felan yok
25 30 crit rate pve gearla
zaten onun 2 saniyemi ne casti lavaburstun
lightning atti e oda ok hade chain basti diyelim
1.5 snaiye cast
onuda atti
bide ustune cdsi hala teoride dolmamis olmasi gereken es yi atti
ha tabe unutmadan bunu yapabilmek icin senin 20 yard rangene girdi bu shaman
hade onuda gectim
cast etti nature swiftnessi bu arada mesela okulu kapanmadi diyelim
hem heallarinin hem dmg spaminin oldugu okul bide
onuda gectim natureswiftnessla atti hade
trinket basmadin mi?
45 saniye cdye girdi
Sosyal ağlarda paylaş

q yapıyodum o yüzden trinket yok üzerimde, ondada yok bu konuda eşitiz yani (hexden çıkınca stunladım kullanmadı trinket), ne attığını yazdım hikayesini yazmaya gerek yok ama kısaca; deadwoll un dediği gibi önce kurbağa oldum bu arada yere totemi dikti cast esmeye başladı totemle lighting aynı anda patladı ve ben hexden çıkmadım üstünde bide es yedim. bu vuruşların ardından hex den çıktım.

birde Flame shock görmedim sadece ES gördüm atmadımı demişsin bone atmadı.

edit : imla
Sosyal ağlarda paylaş

Elemental mastery işte 3dk cd'li instant crit vs. vs. abiltysi, elem shamanda deep talent. Lava burst'ü onla atmıştır zannımca. Ama o rakamları arenada görmüyorsun, hatta wispynin dediği gibi blade's edge arena hariç heryerde dayak yiyor elem shaman. Blade's Edge'de de sağa sola takılabiliyor thunderstorm etkisiyle savrulan arkadaşlar, ya da oldukları yerde devam ediyorlar birşey olmamış gibi. Pushback baya buglu bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:
oturdum chara girdim o dediğin set ve hatta üstüne 3 de epic var üstümde unbuffed %19,15 Crit, gördüğün gibi %22-%25 değil ayrıca hiç bir clasa verilenler(talent skill...vs) üstünde giydikleriyle orantılanmazlar sen nerden kapıldın bu fikre anlamadım, ha gerekliydi demişsin senin fikrindir, nerf baba gibi geldi gayet açık ve net.

yukarıda bi arkadaş yazmış bu gearla max 3 K vuruyorum, arkadaşın gearla 4 K yani bumu ovepower bunumu düzeltme gereği duydular, git shamanın hexini düzelt adam 2x7 K koydu hala zıplıyoduk kurbağa olarak.

vallahi ne diyeyim.. ne itemin var ne bişeyin hala gidip diğer karakterler hakkında ağlıyosun ya.. mavilerle pvp yapmaya çalışırsan tabi tokatlarlar seni boşunamı arena/bg yapıp item topluyoruz.. hem 400 resi var diosun %19crit var diosun.. hp kaç15k falan mı? bırak allasen ya... 3epic 5maviyle akıcam zannediyosan yanılıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Torondor said:
oktayca said:

vallahi ne diyeyim.. ne itemin var ne bişeyin hala gidip diğer karakterler hakkında ağlıyosun ya.. mavilerle pvp yapmaya çalışırsan tabi tokatlarlar seni boşunamı arena/bg yapıp item topluyoruz.. hem 400 resi var diosun %19crit var diosun.. hp kaç15k falan mı? bırak allasen ya... 3epic 5maviyle akıcam zannediyosan yanılıyosun

sen ne içerek forum trollüyorsun bilmiyorum ama sağlam çarpmış, konu benim epiclerim yada mavilerim değil senin saçma rakamların ve warriora gelen nerfdi o setle %25 crit var demiştin hatırlarsan ama tabi her söyleneni trollemeye uğraşan biri olduğundan çokta ciddiye almamak lazım dediklerini.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:
Torondor said:
oktayca said:

sen ne içerek forum trollüyorsun bilmiyorum ama sağlam çarpmış, konu benim epiclerim yada mavilerim değil senin saçma rakamların ve warriora gelen nerfdi o setle %25 crit var demiştin hatırlarsan ama tabi her söyleneni trollemeye uğraşan biri olduğundan çokta ciddiye almamak lazım dediklerini.

okkey babs..
ben bilmez sen imba
thxbai
Sosyal ağlarda paylaş

Torondor said:
oktayca said:
Torondor said:
oktayca said:

okkey babs..
ben bilmez sen imba
thxbai

bold kısmı halka acık yerde soyleme gulerler adama, ozellikle rogue ve warrior gearla cok daha scale olan classlar, uzerinde ne oldugu "herseyden" onemli ve blizzard class scalingleri yaparken genel olarak "top gear" a gore yapıyor.
not konuyu/oncesini/sonrasını bilmityorum sadece bu dusuncen yanlıs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...