Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ünlülere Sarıkart Çıkaralım

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Geçen google da futbol araması yapıyordum bu sıteye rastladım
cok zevklı bence magazın kişilerine uyuz oluyorsan benim gibi girin sarıakrt ı basın sevdıgınız kişilere yıldız verın
ornek olarak şu anda Kırmızı kart yıyenler yanı cok sarı akrt toplıyanlarda 1. serkul kan var şu popstarcı 2. ise efsane kişilik Hasan Mezarcı :D
keşke patıcıktede bole bı sayfa olsa dıye geldı aklıma mısal uyelere yıldız veya sarı kart versek zevklı olurdu :P[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

Sonra sewmediğin üyeye bastıkça kartları kavgalar çıkardı iç isyan sonucu pati gümlerdi fln

Yok ne gerek var güzel güzel geçinip gidiyoruz işte.

BU siteyi ben de bikaç yıl önce şansa görmüştüm ilginç eğlenceli site =)
Ayrıca resmini bulamadığınız kişilerin resimleri bulunabiliyo bu siteden[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

höyt! tolgaya laf yok! hatta ikinci bir emre kadar tolgaya laf etmeyi yasaklıyorum, aile tanıdığımızdır o
üstelik KAL mezunudur kendisi[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo illa boncuk bulmuyorsun

mesela x kulübünden olsaydı "x kulübündendir" derdim
yani demek sitediğim "bu adam benim geldiğim sosyal ortamdan gelmektedir aynı kültürün insanıyız" mesajı veriyorum

misal ikimizde fikirtepeliyiz "bu arkadaş bizim mahalleden yan bakanı oyarım" diyorum daha örnekler çoğaltılabilir

her sosyal ortamın farklı getirisi ve götürüleri vardır
ben "birlik beraberlik getirisi"ni vurguluyorum

şimdi biraz daha özele giriyorum (ki bu daha farklı bir konudur tartışmak için ayrıca konu başlığı açalım derim); KAL lı olmak KAL ruhu taşımaktır ve martı martıyı korur ben de önceki dönem mezunumu savunuyorum yeri geldiğinde o da beni savunacak (hoş bu ruhu taşıyamayan, kendisine ağır gelen insanlar da var ama bunlar azınlıkta kaldığından üstünde durmuyorum)
dışarıdan bakan insan için bir anlam ifade etmez ama bu sosyal topluluk için bir anlam ifade ediyor[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...