Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 2 char level!!

Rhoube

Öne çıkan mesajlar

spell trigger a 3 tane abu dazzım horrıd wındıng koyup enemy sıghted yapıp wızard ı grup tan gerı tutuyordum dusman grubuna gore sallıyordum ...
eheh her tur lıch e ve yaptıkları tıme stop a kıl oldugum ıcın bg de hıc tıme stop yapmadım ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bu Melissan neymis be arkadas, masallah olmuyor hatun, Bhaalspawn degil birsey degil, yetti gayri. Cani sikildikca glabrezular, demonlar, fiendler, beholderlar cagiran, Time Stop islemeyen ve Flail of Ages +5'in sadece bir kafasindan hit basina 2 damage alan (hangi dmg type bir anlayabilsem biraz daha sansim olacak) bir yaratigi 4 defa dinlenmeden oldurmemiz gerekiyor, henuz basaramadim 6 denememde, umarim aksama yapabilecegim.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Piyasadan keşke oraya girmeden önce toplayabildiğin kadar scroll toplasaydın.Bag of holding e ben oraya girmeden önce dünyayı sığdırdım öle girdim yoksa zor kişi başı 15 healing potionla ; ben adamlarımı saldırmadan önce potion manyağı yapmıştım.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Scroll, wand ve hatiri sayilir bir potion stogum var zaten, partynin cogu elemaninda free action veren bir esya var, Edwin amca haric herkeste negative plane protection veren birsey var, yine cogunda fear/panic/charm engelleyici birseyler var, ama damage ve time stop yemedigi gibi bir de gokten tanar'ri yagdiriyor Melissan. Neyse en sonunda ucuncu dovuse kadar geldim, yakinda gecmeyi de basaracagim umarim.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...