Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK casual PvE ne kadar tatmin edici?

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Mirage said:
Saol Zeppelin, benim TBC'deki durum da buna benzer bir şeydi. :(

Miraul said:
sirin ama üzebilir

Eheheh bu mu üzcek? :p

İkinci ve dördüncü fazları sadece hayatta kalmak üzerine kurulmuş. (Ulan türk guildine girdim onlar gibi konuşmaya başladım. Faz ne lan. Phase!
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi guild tipi 2 3 en yakın arkadasınla girdiğin yabancı bi guilddir

tbcde öyle bi guildim vardı ama malesef officer tayfası snwell nerf gelince bıraktı falan "bu oyundan wotlk dede bipok olmaz" diye bıraktılar ki haklıda çıktılar yani ez mod herşey ulduarda kasan topu topu 2 boss var
Sosyal ağlarda paylaş

ben şahsen memnunum.
hardcore kasabilecek kadar zamanım yok, haftada 5 akşam düzenli raid falan. haftada 3 akşam raid yapıyorum, progress cok mu iyi ? degil. ama olsun. eğlenceli bosslar da var, eğlendiriyo beni gayet wotlk.

ayrıca eğlenmiyorum diyip eleştirenlerin dahi bu oyunu hala oynuyo olması da bir ipucu bence =)
Sosyal ağlarda paylaş

NoS said:
pretbc doneminde wow hepimiz icin yeniydi . ilk karakterimi 0 dan 60 kastıgım zmn ı hatırlıyorum da ne kadar cok egleniyordum. heryer yeniydi benim icin cunku. kac senedir oynadigimiz oyundan ilk gunku heyecanı beklemek bence sacma olur

bence de kesinlikle öyle. oyunun eski zamanları en iyi zamanlarıydı. bir yandan quest yapıyorduk, diğer yandan oyunu tanımaya ve keşfetmeye çalışıyorduk. güzel bir atmosfer vardı, herşey daha bir tadındaydı. pretbc den sonra tüm tbc contenti de clear dedim çok önceden, o ilk zamanki heyecan ve eğlencenin 10 da 1 ini vermedi tabiki :)

bakalım darısı yeni çıkaracakları mmo ya umarım.

bu arada content olayını bir kenara bırakırsak eğer,

yıllarca dön dolaş oynanan oyun ilk günkü heyecanı vermesede, şu an oyundan zevk alma olayı, hangi karakteri oynadığınız yada nereye raid yaptığınızdan çok kimlerle birlikte oynadığınıza bakar gibi geliyor. yanınızda gerçekten kafa dengi insanlar varsa, abartıyorum belki ama sadece rachett taki iskeleden balık tutulsa gene zevk alınır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Ulduar da bir zamandan sonra puglanıcak inancımı kaybetmedim.

Hatta eminim magtheridonda başlamışlardır puglamaya, pug cennetiydi orası yahu.

magtheridon'da 3.1 çıktığı gün, 10 man ulduar puglandı ama bayağı zordu girmek. Şu an Pug'lanmayan instance yok :)
casual takılan arkadaşlar için güzel bi server. Tek problem achievement olmadan pug'da yer bulmak zor ama çoğu pug leader boş achievement gönderseniz bile "he got achievement" diye alıyorlar zaten sonrasında boss kesince achievement alsanız bile laf eden olmuyor (test edildi onaylandı :) )

haftada 2 gün raid yapan bi guilddeyim. Ulduar 25 progressimiz 6/14... Pek gear check yapan boss olmamasının yanında trash mobların nerf'lü ve sayıca az olması da casual takılanlar için süper. Yani SSC ve TK zamanını düşündüm de o trash moblar neydi anasını satıyım oyundan soğuttulardı. Şimdiki content de bi odada boss kesiyoz yan odaya dönüyoz ikinci boss çıkıyor :)
ama şunu da eklemem gerek WoW daha casual dediysem de yanlış anlaşılması, bir zamanlar en dandik item için bile haftalarca farm yaptıran bi oyundan bahsediyoz. Wow'un casual olabileceği kadar casual bi oyun şu an :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğim gibi 10 gün WotLK trial ile başladım oynamaya. İlk iki üç saat menüleri, bankayı ve action barları kurcalamakla geçti. Bu ne yahu her şey tepetaklak değişmiş. Oynamayalı yıllar da olmadı yani, Eylül 2008 falandı bıraktığımda.

Neyse bankamda 1600g varmış. TBC için iyi bi para mı hatırlamıyorum ama 1000'ini dual spec için verdim. İlk spec solo için Elemental, ikinci spec instance için Resto yaptım. Bankadaki eşyalardan iki spec için ayrı set çıkardım sonra Northrend'e geçmek için Stormwind'e gittim. Adamlar liman yapmış helal olsun dedim. Bi süre de orayı dolaşarak geçti.

Northrend'e (bilmemne Tundra) geçtim. Orayı dolaştım, quest helper vs kullanmadan quest'leri okuyarak yavaş yavaş yapmaya başladım. Sinkhole denen şeyleri bulamadım, kayboldum. Yanlışlıkla horde mekanı gibi bir yere girdim, level 73 orc tokatladı zor kaçtım...

Yeni mekanlar, yaratıklar, quest'ler vs eğlendim valla. Sunucuda tanıdık kimse yok ama yolda tek tük birilerini görüp muhabbete de girdim. Quest'ler her zamanki türden, o açıdan bir yenilik yok ama ortamın değişik olması çok hoş. Interface'e bir sürü ufak tefek güzellikler eklenmiş. Küçük detaylar hep hoşuma gitmiştir zaten. Öğrenilecek bir sürü yenilik var, yine noob hissettim kendimi. Eğlenceli geldi o yüzden.

End game PvE tatmin eder mi bilmiyorum; ama etmese bile ilk başlarda eğlencem gibi. O yüzden büyük ihtimalle devam etcem trial bittikten sonra .
Sosyal ağlarda paylaş

Dün tırsa tırsa Ulduar pugına girdim 25man. Yarı guild run yarı pug öyle diyim. Flame levithan nası indi anlamadık zaten, razorscale ve deconstructor'ı da kestik sonra geç oldu bıraktık.

Eğer böyle ilk 4 boss puglanabiliyorsa süper yahu her hafta 6 emblem of conquest 2.5 aya t8.5 headini alıyorum : )

Şu anda bile orta halli bir guild herhalde çoğu bossu normal zorlukta 25manin kesebiliyordur sanırım ? Bizim guild pvp guildi olduğu için kasmıyor zibidiler, ben de guildden çıkmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...