Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok içtim

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

Aslında diyorum ki böyle belli mevsimlerde bu tarz depresif arkadaşları ve başından kötü olaylar geçen insanları bi yerde toplayalım, güzel bi organizasyon yapalım. acaba terkedilen bir kız ile terkedilen bir erkek birbirini çeker mi? çeker gibi geliyor bana. bu organizasyon sonrasında gençlerimiz eski sevgili sorunsallarından kurtulur, ülkemiz bilim ve atatürk ün ışığında medeniyete biraz daha ilerler, benim de cebim dolar f430'a biraz daha yaklaşırım. ayrıca bir iki tane de biz düşürürüz belki di mi hajı ejejjejejje. hacı. hacı?

lan cevap versene.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve hatta diyorum ki, kardeşlerim bu olaylar karşısında birleşik pati güçlü pati misyonumuza yakışır bir biçimde hareket edip Eski Sevgili Buluşmaları düzenlemeliyiz. PAti bünyesindeki kardeşlerimiz birbirleriyle kaynaşırken dertlerini unutup, daha başarılı trollerin yapılabildiği, trollenen sitelerin kimin trollediğini bulup counter troll yapamadığı bir geleceğe doğru yol alabiliriz. Hacı sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Haci. ALoo kime diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Balkondaydım içimi döktüm kendi kendime konştum 5-10dk kendime kızıyorum ben hala onu unutamadğım hayatımda daha önemli şeyler varken daha başka sorunlaırm varken onun içina ğldm için.Evet çok seviyorm canımdan çok seviyorum onun da umrunda değil.Msj attım off diye cwp geldi..

@pogodi:Yarın gülemicem bilnicim yerinde ama içince dışa vurulmuş versiyonu çok sıkıldım.

@saeros: ehe :)

@Kazım: kusra bakma hac hatrlmatk istmezdm

@ginaly: Hacı 2 trolle de kyefim yernegelsin :) :(

@ fede: Fatih allah bizim belamızı versin çok salağız.

@ bella: ne diceğimi unuttum

neyse ya cnmz saolsun harkadşlar yaşıyoruz sonuçta öyle ya da böyle... :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...