Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

millet sokakta öpüşmeyi aşk sanıyor biz sevdiğimize bakmaya kıyamazken

zarekd

Öne çıkan mesajlar

bu söz ne kadar doğrudur ya ? günümüz muhafazakar türkiye şartlarını da ele alırsak değerlendirirken sevinirim.

bulamayıp da yapana laf sokmak mıdır yoksa hakikaten sevmek midir ?

...

sokakta arabada evde sinemada tenhada her türlü öpmüşlüğüm var, bağrı açık gömlekli mahalle delikanlısı değilim ama bazen yanlış mıdır çok ayağa mı düştü bu işler gibisinden.

Sosyal ağlarda paylaş

oglen matinesine gittiydim ben.sadece biz vardık.tahrik oldum.

koca salonda sizden başka film izliyen yok.salonu kapatmışım hissine kapılmıştım.falan işte

onun harici ulu orta yiyişmeye karşıyım.ayıp oldugundan değil.halkımız böyle şeyleri görmezden gelemiyor henuz.elini beline koysan bile kıl kıl bakanlar olur

karşıdakinin iyiliği için.katil olmamak için yapmamak lzm

ayrıca orda burda opusmenin sevgiyle falan alakası olmadıgın düşnüyorum.seviyorum o yuzden evde kucak dansı yaptırıyorum.yoksa dışarda yaptırırdım
Sosyal ağlarda paylaş

16-18 yaş arası sevgililerin boş ev bulamadğı,öpüşmekten ileri pek gitmedikleri ve azgın olduğu dönemler olduğundan bunun için en uygun yer sinemalardır.

Bi çok erkeğin sinemada karanlıkta farklı şeylerde bekler kızlardan o da kızların bilgisine kalmıştır.

Ben hiç yaşamadım bunu dersem yanlış anlaşılcak.Annem babam çalışıyo ve tek çocuğum dersem düzeltebilirim durumu sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...