Jump to content

zarekd

=o=
 • Mesaj sayısı

  197
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

zarekd hakkında

 • Rütbe
  zarekd

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. zarekd

  Orospu Çocukluğu

  Sonuç almak için işi mahkemeye mi götürelim illa ki ? Demek ki sana etmiş bir şey olmayınca bana da ediyor. Hakaret alışkanlık olmuş.
 2. zarekd

  Orospu Çocukluğu

  Şikayet etmeme rağmen ve bir kaç gün olmasına rağmen hiç bir şey yapılmadı. Anlamadığım nokta, illa ki başlık mı açalım konuyla ilgili ya da buralarda orospu çocukluğu yaygın ve normal karşılanan bi olgu mudur ?
 3. zarekd

  Polis Vahşeti

  evet sol görüşlü öğrenciye linç değil de özellikle vurgulanmış KÜRT öğrenciye linç. bu da durumu açıklıyor. Ek: Henüz balonun patlamadan birden öyle bir konuyla çıkış yapmanda gayet dikkat çekici, acaba kimin fake hesabısın. ek 2: @cogitoz: muhtelemen artık bilinçaltın fark ediyor isimleri ve devlet ihmali, şiddeti vs gibi şeyler gördüğün anda otomatik olarak buraya konu açıyorsun.
 4. zarekd

  Polis Vahşeti

  bu ülkede kürtlerden kat kat çok türk var. niye başlık açtıkların hep kürtlerin gördüğü kötü muameleye denk geliyor ? madem tarafsızsın, humanistsin, istatistiki olarak bunun bir 5-6 katı da türklere denk geliyor böyle olaylar onları da aç. ilk başta düşündüm, bu cogitoz niye bu olayı gündeme getirdi ne alaka bu kürt öğrenciler linç ediliyor diyen eleman değil miydi, sonra baktım haberin devamına, ölen gencin adı baran, annesinin adı berrin. sonra da hah dedim niye onca olay arasından bunun gündeme geldiği belli oldu. çünkü senin mantığının işleyişi için gereken iki etmen tamamdı. 1 - devlet, polis, güvenlik görevlisi suçlamak 2 - mağdurun kürt olması
 5. zarekd

  Polis Vahşeti

  @kuş: böyle düşünmemin sebebi bu konunun daha önce aynı üye tarafından benzer hislerle açılmış olması: http://forum.paticik.com/read.php?13,4028319,page=1
 6. zarekd

  Polis Vahşeti

  ya sen niye hep böyle olaylarla geliyosun arkadaşım. seni ne zaman görsem içim kararıyo benim. yok kürt öğrenci yok polis vahşeti bık bık bık. ne çok seviyosun reyting toplamaya çalışan gazeteciler gibi olayları. baran kürt ismi. muhtemelen çocuk da kürt kökenli bir vatandaştı. bu da sorunu cevaplar sanırım.
 7. zarekd

  Polis Vahşeti

  al işte daha olayı araştırmadan gene cinayet diye inleyen biri daha. yazdık üstte gazete haberini. haa bu arada baran kürtçe yağmur demek, muhtemelen çocuk da kürt. bu da bazı bilindik üyelerin niye olayı bu kadar şiddetle gündeme getirdiklerini açığa koyuyor. belki de tipik bir kürt milliyetçiliği refleksi yatıyor bilinçaltlarında. buyrun okumayanlar için tekrar: "Olay, dün sabah 03.30 sıralarında Bornova’nın Manas Bulvarı Tekel Depoları önünde meydana geldi. Polis ekipleri, Karşıyaka İlçesi Bayraklı semtindeki Smyrna Meydanı’nda, şüphelendikleri 35 AL 9207 plakalı cipin sürücüsüne “dur” ihtarında bulundu. Cip içindeki 3 kişi ihtara uymayıp Bornova yönüne doğru kaçmaya başladı. Aracın peşine düşen polis 15 dakikalık kovalamaca sonrası, telsizden kaçış güzergahı üzerinde önlem aldı. Ağaca ve direğe çarptı Tekel Depoları önünde barikat kuran polis, görgü tanıklarının ifadesine göre durmayıp geçen cipe “uyarı” ateşi açtı. Cipin sürücüsü olan, Tursun Hazır Giyim ve Tursun İnşaat firmalarının sahibi Mehmet Tursun’nun oğlu 20 yaşındaki Baran Tursun, başına isabet eden kurşunla yaralanınca direksiyon kontrolünü yitirdi, araç önce yol ortasındaki ağaca, ardından da elektirik direğine çarparak durabildi. Ağır yaralanan Tursun, kaldırıldığı Ege Üniversitesi Hastanesi’ne tedavi altına alındı. Gencin beyin tomogrofisinde, başında kurşun olduğu görüldü. Yakalanma korkusu Tursun ve 2 arkadaşının gece boyunca üç mekanda eğelenip alkol aldıkları öğrenildi. Tursun’un sürücü belgesine geçen haziran ayında, alkollü araç kullanmaktan ikinci kez yakalandığında 2 yıl süreyle el konulduğu anlaşıldı. Arkadaşları ifadelerinde, Baran Tursun’un 3’üncü kez yakalanmamak ve babasından korktuğu için kaçtığını söyledi. Ayrıca aracın muayene zamanının da geçtiğini belirlendi. Üç arkadaşın yapılan kimlik sorgusunda ise herhangi bir sabıka kaydı bulunmadığı anlaşıldı. "
 8. zarekd

  Polis Vahşeti

  Tak diye vurmamış polis, bakın olayın nasıl olduğunun vatan gazetesindeki haberi: "Olay, dün sabah 03.30 sıralarında Bornova’nın Manas Bulvarı Tekel Depoları önünde meydana geldi. Polis ekipleri, Karşıyaka İlçesi Bayraklı semtindeki Smyrna Meydanı’nda, şüphelendikleri 35 AL 9207 plakalı cipin sürücüsüne “dur” ihtarında bulundu. Cip içindeki 3 kişi ihtara uymayıp Bornova yönüne doğru kaçmaya başladı. Aracın peşine düşen polis 15 dakikalık kovalamaca sonrası, telsizden kaçış güzergahı üzerinde önlem aldı. Ağaca ve direğe çarptı Tekel Depoları önünde barikat kuran polis, görgü tanıklarının ifadesine göre durmayıp geçen cipe “uyarı” ateşi açtı. Cipin sürücüsü olan, Tursun Hazır Giyim ve Tursun İnşaat firmalarının sahibi Mehmet Tursun’nun oğlu 20 yaşındaki Baran Tursun, başına isabet eden kurşunla yaralanınca direksiyon kontrolünü yitirdi, araç önce yol ortasındaki ağaca, ardından da elektirik direğine çarparak durabildi. Ağır yaralanan Tursun, kaldırıldığı Ege Üniversitesi Hastanesi’ne tedavi altına alındı. Gencin beyin tomogrofisinde, başında kurşun olduğu görüldü. Yakalanma korkusu Tursun ve 2 arkadaşının gece boyunca üç mekanda eğelenip alkol aldıkları öğrenildi. Tursun’un sürücü belgesine geçen haziran ayında, alkollü araç kullanmaktan ikinci kez yakalandığında 2 yıl süreyle el konulduğu anlaşıldı. Arkadaşları ifadelerinde, Baran Tursun’un 3’üncü kez yakalanmamak ve babasından korktuğu için kaçtığını söyledi. Ayrıca aracın muayene zamanının da geçtiğini belirlendi. Üç arkadaşın yapılan kimlik sorgusunda ise herhangi bir sabıka kaydı bulunmadığı anlaşıldı. " Demek ki neymiş, önce dur ihtarı yapılmış, 15 dakika boyu araç takip edilmiş, geçiş güzergahı önüne barikat kurulmuş zengin çocuk baran tursun, 3. kez alkolle yakalanmamak için barikatı da iplemeyince vurulmuş. babası da zengin maşallah jip filan, alkol alemleri. bir değil iki değil üçüncu vukuatı. su testisi su yolunda kırılır arkadaşlar, çocuğun bir de yakalanmadıklarını düşünürseniz belliymiş bir bokluk çıkacağı eninde sonunda. ehliyeti yok ailesi jip veriyor al iç sıç sonra da alkolle gel diye. benim öyle çocuğum olacak eline jip vereceğim, gece boyu da fark etmeyeceğim saat 8:30 9'a kadar geceden jipin gittiğini hmmm. ayrıca not: görevini yapan polis muhtemelen kim bilir kaç cani, sapıkla, ipsiz sapsızla, hırsızla uğraştı bugüne kadar. 3. kez alkollü yakalanıp 15 dakika boyu izini kaybettirmeye çalışan, barikata rağmen durmayan bir alemci zengin bir çocuk için polisin ailesi de perişan oldu. madem humanistsiniz iki taraflı düşünün ya. bu kadar da devlet düşmanı polis düşmanı olunmaz arkadaş. böyle mi at gözlüğü takıyorsunuz ? ben o polisin yerinde olsa üstüne gelen aracı belki babanız, kardeşiniz abiniz de vurabilirdi. kaldı ki uyarı ateşi demiş görgü tanıkları..
 9. zarekd

  Polis Vahşeti

  law, meselenin sağırlıkla alakası yok önündeki polisi ve kendisine dur ihtarı yapıldığını görüyor. kaldı ki sağır adamın trafiğe çıkması acaba ne kadar doğrudur bunun mevzuatı nedir bilmiyorum ama adamın sağır olabileceğini kabul ediyorsanız cem g. olduğunu da kabul etmeniz lazım. e madem ki iyi niyetlisiniz eşitlikten yanasınız, iki taraflı düşünün de eşitlik sağlansın. ek: nosfe + 1
 10. zarekd

  Polis Vahşeti

  Dediğin örneklerin hiçbir mantığı yok, alkol değil alkollü araç kullanan öldürür, hızlı araba değil, onu kullanan öldürür. Ben söylediklerini ad hominem çerçevesinde değerlenidiriyorum. Hadi söyle bakalım o çocuğun sonradan cem garipoğlu olduğu ortaya çıksaydı ve polis öylece kaçmasına izin verseydi ?
 11. zarekd

  Polis Vahşeti

  o adam kafa kesen ruh hastası cem garipoğlu'nun bi türevi de olabilirdi araba bomba yüklü de olabilirdi terör olayları malum. polis aşırı güç kullanmış olabilir ama burada ceza vurduğu için değil sahtecilikten verilmiş polise. mermi çekirdeıği olayı da ayrı bi nadir olacak olay.
 12. zarekd

  Eurovision 2009: Sizce Türkiye kime 12 puan verir?

  norveç in hatunları oyu hak etti. ikiz miydi sarışınlar ? sarışın ohş
 13. zarekd

  Ne Mutlu Türküm Diyene yazısı silinmeli

  eğitimsizlik, cahillik filan hikaye geçiceksiniz bu işleri. sorun eğitim, cahillik değil. öğretim dediğiniz de asimilasyonsa evet adamlar asimüle olmamış.
 14. zarekd

  Ne Mutlu Türküm Diyene yazısı silinmeli

  Olm ezberlemişiniz bi eğitim teranesi, bak güzel kardeşim, benim tıp fakültesinde 3-4-5. sınıflarda okuyan tanıdığım insanlar var, onları tanıyan çok samimi arkadaşlarım var. bu adamların sağdan soldan bursu da var, kafaları da çalışıyor, evlerinde internetleri var, gündemi takip edebilecek kafaları var, ama burdan eylem için sağa sola gidiyorlar, bildiğin pkk yanlıları dtp destekçileri bir kaç tanesinin ders saatinde eyleme katıldığına dair bir kağıt gördüm tesadüf eseri başka bir fakültenin dekanı ile konuşmak için odasını gitmem gerektiğinde. meseleyi eğitim, eğitim diye kestirip atamazsın. 38 dersim olaylarının intikamını alma peşinde olan da var, anadilde eğitim istiyoruz, anadilde yargılanma hakkı istiyoruz diyen de var. artık devlet anlaşılamayan bir dil olarak kayıtlara geçen kürtçeyi anlasın isteyen de var.
 15. zarekd

  Ne Mutlu Türküm Diyene yazısı silinmeli

  geçen yüzyıl yükselen ve ülkeleri bölen kavram milliyetçilik bu yüzyıl ile birlikte yerini vatanseverliğe bırakıyor. ne mutlu türküm diyene, ne mutlu türkiyeliyim diyene olacak. bütün dünyada benzer değişimler gerçekleşecek.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...