Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sims sevemiyorum.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

ev yap bırak
ev yap bırak
ev yap bırak
ev yap bırak
ev yap bırak
ev yap bırak

oyun benim için bundan ibarettir. yahu gerçek hayat zaten çok sıkıcı, eğlenmek için adamı okula gönder, işe sok falan mı kasılır. oyun değil ki o.. yok aptal lörlöcülo diye konuşan elemanımızın duygusal gelişimini denetlemeye kas.. mesela o konuda da sims rezil bi oyundur. KUDOS ve KUDOS 2 çok daha detaylıdır yaşam konusunda. ki biri milyör jigabayt iken ötekisi 30mb falandır anca!

ha ne oldu, SimSocial'da Kudos'u yapan amcadan paşa paşa yardım almışlar, "bi el atıver be hacı" diyivermişler. e iyi de etmişlerdir..

kız oyunu olmasının sebebi, kızların çocukken oynadığı oyunlarla aynen, birebir aynı olmasıdır.. "evcilik oynayalım, sen baba ol. ben anne" durumudur kızlar için.. para vermeden barbie giydirmenin, oyuncakları elle yürütmeden, daha gerçekçi şekilde yürütmenin ve bir evde barıtmanın oyunudur.

tarihsel açıdan bakıcak olursak, Little Computer People + Jones in the Fast Lane oyunlarının 3d harmanıdır.

satış garantisi olan ama erkekler tarafından (büyük bir yüzde ile) sevilmeyecek oyundur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...