Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

15 Mayıs Boğaz Yat Parti

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

15 Mayısta saat 19.30 - 23.30 arası yerli ve yabancı içkiler dahil olmak üzere gulet (yat) eşliğinde boğazda parti yapılacaktır.

Kalkış İstinye sahilinden olup Beylerbeyi nden de katılımcılar alınacaktır.Giriş 50 tl olup damsız alım olmayacaktır.

İstanbul Üniversitesi Madencilik Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenecek olup partide gerekli güvenlik önlemleri profesyonel şirketlerce alınmıştır.

Katılmak isteyen olursa irtibat numaraları

Öncelikli 0536 2310382 [email protected]
0554 7008249

Ciddi bir organizasyon olup yat içki barmen ve dj lerin parası şimdiden ödenmiştir.Öğrenciler tarafından düzenleniyor olup dışarıdan tutupta ipsiz sapsız adam alınmayacaktır.Eğer gelmek isteyen olursa iletişim numaralarından veya p.m. yoluyla ulaşabilir.Gösterdiğiniz alaka için şimdiden teşekkürler.

typo
Sosyal ağlarda paylaş

Parti küçük kardeşimle arkadaşlarının düzenlediği bi parti ben sadece yardım edebilmek amacıyla yazdım onlara. Yoksa bogaz soguk mu sıcak mı ne alemde bilmiyorum acıkcası ^^ birisi yukarıdan madencilikte hatun ne arar demişte yerleşkelerinde baya güzel bayanlar mevcut o yüzden bilmeden sallamamak lazım ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...