Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

babamdan tiksiniyorum!

Schwarzkopf

Öne çıkan mesajlar

Syn said:
babamdan tiksinmek gibi bir düşüncem hiçbir zaman olmadı, ama siz düşüncesiz baba görmemişsiniz diyeyim...

Bunun bir dusunce olmadigini farkettiginde illaki yaparsin.

Olay babadan degil insandan tiksinmektir zaten. En azindan benim icin, ne kadar ana baba oldugu degil ne kadar insan oldugu onemli. Arkadas icin de aynisi sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:
öyle babaya el kalkar.

Önce ailenin durumunu değerlendir, babandan gelicek herhangi bir şeye ihtiyacınız yok ise yapış gırtlağına bir gece sessiz ve sakince ve de ki;

Sabah gidiceksin ve bir daha dönmeyeceksin yoksa şuracıkta keserim seni diyeceksin.Bunları derken diğer elindede bir alet olsun artislik yaparsa sok gitsin karın bölgesi ve altına, 4cmden fazla sokma.

Eğer makara yapıyorsan Allahından bul çok berbat şeyler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:
babanızın birçok yönünün beğenmezsiniz. Hatta bezen -burada da olduğu gibi- babanzdan tiksinirsiniz.

Ama işin en korkunç yönü belirli bir yaşa gelince yavaş yavaş ona benzemeye başladığınızı farketmenizdir.

+123124512859

Böyle ağır durumlar için geçerli olduğunu söyleyemem ama birçok hoşumuza gitmeyen huylarını alıyoruz malesef.

Bu arada başlığı açan arkadaş Allah sana sabır versin...ya da sen yukarıda yazıldığı gibi pedere kelebek hediye et.
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

Ama işin en korkunç yönü belirli bir yaşa gelince yavaş yavaş ona benzemeye başladığınızı farketmenizdir.

elbette benzer huylariniz ortaya cikar ancak babanizin o hareketlerinden sonra aile hayatina dair iyi bi tecrübe edinmis olursunuz ve ilerde bunu kendi ailenize uygulamazsiniz.
bütün anne babalarda vardir bu, kendi ailelerinden gördüklerini/görmediklerini uygulama(ma)ya calisirlar.
iyi tarafi da bu. aci bi tecrübe olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

babam huysuz ihtiyar.. asker kökenliliğin getridği "dediğim dediklik" var.. ama yeri gelince fena dalgasını geçer milleti eğlendirir böyle bir adam işte ama gel gör ki adamdan araba kulanmayı öğrenemediğim için (direksiyon başıdna kavga etmek zor zanaat) özel ders alıyorum fln

ha ben bu adama benzeyeceksem benim çocuklarımın çekeceği var bende bir de böyle bir yavşaklık böyle bir genişlik var

bu arada arkadaşım sabret gün gelir bazı şeyler değişir senin sözün geçmeye başladığında
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...