Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Risen

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
Ardeth said:

gothic 2 baya zordu gothic 3 çok kolaydı bunu zor yapsınlar sfsd

g3 un 800 mb lik comunity patch i var oyundaki her haltı degistiren denemediysen bir bakabilirsin, 2 yaratıkla karsılastıgında biri surekli arkana gecmeye calısıyo digeri karsında durup surekli guardda kalıyo falan parryleyip duruyo vsvs can sıkıcı derecede iyi ai,
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım baya baya çok çok eylenceli ama oyunu oynuyacaklara 1-2 önerim var:

1. Melee giderseniz oyun zor, ama benim gibi ben illa kılıç kalkan gidicem uodan içimde kaldı halen diyorsanız siz bilirsiniz ama giden potların ve yapılan loadların haddi hesabı yok + Banditleri seçerseniz eğer sadece scrolldan büyü atabiliyorsunuz

2. Ranged gidicekseniz mutlaka monastaryden başlayın her ne kadar mana başlarda sorun olsada ilerde büyüler çok büyük avantaj sağlıyor (LP skilli kasmanıza gerek yok, Bs kasmanıza gerek yok evet mana pot gidiyor ama meleede giden hp potla kıyaslandığında hiçbir şey,

Sonuçta bu oyun single player bi oyun istediğiniz gibi oynayın melee lvl 15 den sonra kurtarıyor kendini

Bide stat veren herbler var onları hemen yemeyin alchemyle pot haline getirince 5 katı stat veriyolar vede trainerlar statlarınızı max 100 yapabildiği için ilerisi için bu potlar çok önemli (içmeyin 100e trainleyinceye kadar saklayın eğer ben manyak piskopat olucam diyorsanız)

Oyun sizi çıldırtıyorsa hatta şifreyide veriyim console açmak için

HAXXX

minsky yazın oyun içinde iken sonrada edit PC_Hero yazarsanız edit menüsü açılıyor, bence yapmayın bu oyunun eylencesi kafanızı duvara vurarak oynamak :D ama ordan oraya saatlerce koşturacağınıza goto XXX yazabilirsiniz (büyük küçük duyarlı NPC adı yazmanız gerekli)

Buga rastlamadım daha, ama bazı sinir bozucu gerçekler var teleport stone ların chapter 2 de alınabilmesi gibi (etrafta bayaa bi koşturuyorsunuz gerçi lvl atlamak için vahşi hayatı katletmek şart ama genede bi saatten sonra bayatlıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

gothic serisi mi yaşasın oyun başlar başlamaz 5 tane goblin tarafından critlenicem sdf

Harbiden kafayı yedirttiği oluyor ( bi block kaçırıyosun yaratıklar bi girişiyo END yazıyo hemen kenarda :D ama gerçekten adam akıllı yaratıklarla melee kapışıp kazanabilmeyi halen becerebilmiş değilim ashbeasttir, Ogredir kodumu yerden sekiyosun maşşallah dodge spamı yaparak biraz biraz oluyo gibi gözüksede kenara köşeye biryere takıldınmı 2 shot bye :P)

Ben şahsen çok eyleniyorum oynarken basit oyunları hiç bir zaman sevmemişimdir zaten mazoşist olmasamda böyle kazık oyunları çok seviyorum :p Unutmadan söyliyim yaratıklarda az biraz AI belirtisi var kurtlar 2-3 tane gelince arkanıza dolanıyor falan ilerde iyice suyu çıkıyo :p zaten bi kere vurulunca hit recover olana kadar diğerleride girişiyo eşşek cennetini boyluyoz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...