Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AOC vs WOW

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

bence öyle düşünmeyin abi,wow daki sosyalliği hiç bir oyunda bulamamıştım ben,aoc u bırakmamın en büyük sebebiydiki,çok şükür darkfall yetişti imdadıma:D,yemişim grafiği,mariodanda zevk alıyorum arada oynarken ama aoc içimi karartıyo artık,discovery deki şu survival belgesellerimi ne,kendimi çok yalnız hissediyodum,ama tabii hiç 80 im olmadı sonrası nasıl olur bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:
bence öyle düşünmeyin abi,wow daki sosyalliği hiç bir oyunda bulamamıştım ben,aoc u bırakmamın en büyük sebebiydiki,çok şükür darkfall yetişti imdadıma:D,yemişim grafiği,mariodanda zevk alıyorum arada oynarken ama aoc içimi karartıyo artık,discovery deki şu survival belgesellerimi ne,kendimi çok yalnız hissediyodum,ama tabii hiç 80 im olmadı sonrası nasıl olur bilemiyorum

iyi de 18+ bir oyun age of conan. sanırım en büyük artısı da bu. görselliğe gelince mario dan zevk aliyorsun ama mario'nun grafikler 2d ve temiz.onu atlamamak lazım. 3d olunca grafik kalitesi bayağı mühim.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
18+ derken? nasıl engelliyolar 18 yaş altının girmesini

tüm dünya türkiye gibi değil. illaki vardır 18- olan ama ben baya vakit geçirmiş birisi olarak söyleyebilirim ki yaş ortalaması iyi. bir kere denk geldim 18- olan birine. hayır kastım dökülen kanlar uçan kafalar değil - ki o da güzel bişi atmosfer açısından- cidden oyuncu kitlesinin yaşı yüksek.

muhabette uzamaz bence çünkü wow vs aoc muhabeti yapilinilcak değil. oyun bu kim neyden zevk aliyorsa onu oynar abi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben konuyu açarken tamamen komedi amaçlı açtım ki zaten video da komik:)

bu arada aoc cıkarken ve cıkmadan once heryerde yazıldı çizildi zaten en basit ornek ; elimde level dergisinin agustos 2006 sayısı var orda bir dosya açmışlar "wow dan sonra hayat " şeklinde konuda wow u tahtından indirebilecek olası oyun lar e hali ile içinde age of conan da var 2006 tarihli yani 3 sene onceki bir yazıda bile age of conan ın herkesime hitap etmeyecegi ve bununda populasyonu direk olarak etkileyecegi yazıyor:)

bu neyi getirdi!
1-yuksek sistem gereksinimleri (herkese hitap etmiyor)
2-gercekci,bol kanlı ve karanlık bir harita(her kesime hitap etmiyor)
3-yeni nesil mmo larda olacak combat sistemi( her kesime hitap etmiyor zorluk derecesi var)

yani gunumuzde satılan tek 18+ mmo aoc (yada benm bildigim ) ve diger mmo ların hepsi 10+ 13+ şeklinde ben sanmıyorumki avrupada cogu aile 13 yasındaki bir insan yavrusunun aoc de kafa ,kol,bacak koparırken gorsün sanırım psikolog yolu açılır o cocuga,yani o memleketlerde sanmıyorumki anne cocugunu oyle gorunce "aaaa dur evladım birazda ben koparayım şu kafayı" demez sanırım :)

bu sebepleki aoc nin yaş ortalaması bilumum mmo lara gore biraz daha yuksek :) bende tanıştım 17-18 yasında insanlar la ama genelde tanıştıklarım hep 23-30+ yaş arası insanlardı::)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...