Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

ucunbiri said:

bir süredir girmiyordum 31 lvl Zort shamanımla basmışsınız tekmeyi vallahi.

Invadoria guildinde en düşük rütbeye sahip üyeler 1 hafta online olmayan üyeler atılır. Bu bizim "burnumuzun" kalkık olmasından değil, aktif olmayan üyelerin guild in lvl almasını yavaşlatmasından kaynaklanmaktadır. Kaldı ki ben bile 20 gün şehir dışında olacağım için guild liderliğini bıraktım ve guild den çıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

ilginçmiş, guildin level alma hızının guilddeki oyuncuların levellarına bağlı olduğunu ilk defa duydum.
neyse ne diyelim yolunuz açık olsun heh.

inaktif playerlar guildlerin lvl alma hızlarını düşürür.o yüzden bazı guildlar alt char'lar icin ayrı guild acarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Herkese selamlar,

guildimiz server değişiminden sonra, KarakNorn'da Invadoria Legion olarak yoluna devam etmektedir. rank 39 guildimize casual veya hardcore olmak üzere her class ve rankta yeni üyeler aramaktayız. Yavaşlayan ve sessizleşen guildimizi katılımlarınızla canlandırıcağınızı, yeniden hareketlenmesini sağlayacak gücü birlikte yakalayabiliceğimizi umarım.

Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar; Tandagh, Saijeva, Thoell, Asit/Tilki karakterleriyle oyun içinden iletişim kurabilirsiniz yada yine oyun içerisinde aktif herhangi bir üyemiz aracalığı ile guild yetkililerine ulaşabilirsiniz.

şimdilik iyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

inadoria legion diye dün görünce aklıma ilk siz gelmiştiniz, nereden nereye bir yılda. üyeyken şimdi karşılıklı dövüşeceğimiz aklıma gelmezdi. :)

K8Pden sonra KarakNorn iyi geldi açıkcası, her iki tarafında keyif alarak oynadığını düşünüyorum, tabi oraya ait ZERGmanialar var onlar hala aynı o başka =)
Sosyal ağlarda paylaş

Xtreme_Chill said:

Marl0_on, bu bug'ın pek zararı yoktu diye düşünüyorum ama kişiye göre değişir tabii.

spam spam spam spam spam spam kazandim,
spam spam spam spam spam spam yine kazandim
....

bir .........in gunlugu.

boslugu doldurun :
a) bright wizard
b) choppa
c) slayer
d) hepsi
e) diger
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...