Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

sardius said:

saijeva senin için keremler gelicek diyorlardı aiona ama vazgectin galiba:) neyse benide sarmadı zaten bende wara giriyorum arada. biz burda sonu gelmeyen savasımıza devam edelim.

tabi benim devam etmem tamamen red guardın beni affedip guilde geri almasına bağlı:)

peeeeh diorum sana sadece daha yolun başında hawwlu attın motor dedın wın wın rın rın dedın gittin meğer altında war varmış...Allah bilir harir i de sen caydirmişndir oyundan :)

Bu arada aklında olsun sardi senın char 42+ da çoşuyor en hızlı lvl kasan char moduna bağlıyor:)

Aion son derece keyifli...
Sosyal ağlarda paylaş

Melihle beraber takılıyoruz Aion şu an için bana uzak ,gerçi berbaber oynamakta zevkli hani :)ama sanki star wars'ta buluşucaz gibi geldi bana.Bide bu patchle oyun performans açısından fena olmadı ,onu geç black orc'a knock down verdiler:) ama hala doombull shieldım yok bu bilmem kaçıncı lv ,bide şu bayrağı sallandıracam başkentte guild level olmuş 39 :)))
Sosyal ağlarda paylaş

Tandagh said:

Melihle beraber takılıyoruz Aion şu an için bana uzak ,gerçi berbaber oynamakta zevkli hani :)ama sanki star wars'ta buluşucaz gibi geldi bana.Bide bu patchle oyun performans açısından fena olmadı ,onu geç black orc'a knock down verdiler:) ama hala doombull shieldım yok bu bilmem kaçıncı lv ,bide şu bayrağı sallandıracam başkentte guild level olmuş 39 :)))

Sen doombul u unut olm bize gelcez dedınız gelmedınız yarı yolda biraktınız bizi(td) terbiyesiz war'cular sizi...

Mehmet Efe Berk ve ben 45 üstü olduk...Ali geç başladı oyüzden biraz arkada ama olsun...

Adamın asabının bozmayın ve gelin aion'a max 2 aya 50 siniz

X(
Sosyal ağlarda paylaş

Tandagh said:

lvl 40 olsa ne abi guild kalmış tek server. yok şununu yeniledik yok bununu yeniledik. 6 ay önce yapacaklarını ancak 1 server kalınca mı yaptılar?

ayrıca invadoria guild lideri sarıjava sözüm sana bende gelicem dedin gelmedin çok beklettin beni orada çook.

invadoria officer'ı shieldsiz tankdak tamam hadi inat etme gel artık söz sana yeşil char yapcaz aynı bo gibi olacak tank olcak en kralından shield'ı da bakariz ayarlıcak sana.
Sosyal ağlarda paylaş

bakariz said:

Evet hem boynuzlu hem yeşil char yaparız sana kalkan dedın nedir yaparız exper'ten sonra en gralından :D

İşleri henüz yoluna koyamadım yeni oyun yeni char olayına onun için girmek istemiyorum, zaten çok online olamıyorum açıkçası ama ilerde ne olur biter bilmem dediğim gibi beraber oynamak zevkli zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bir ara f2p'ler kaptırdır ko'da assasin oynuyor dediler sayın saijeva için. sonra yok yok sadece isim benzerliğiymiş o değilmiş dediler. yani bilemiyorum çeşitli rivayetler geziyor senin hakkında. :)

reynaaaa aionda sorc. oyna gel buraya kaçmaaa!

haydar sanada choppa tarzı bir char yapcaz sende gel kasım gibi gelebilirim diyordun. yine aylardan kasım hadi bakalım bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...