Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trine

Gazanfer

Öne çıkan mesajlar

cok basarili buldum ben demosunu. seslendirmeler biraz kotu olmus, ozellikle hikaye anlatim kisminda elemanlarin seslendirmeleri falan. masal anlatir gibi yapmislar da, bu ara sahnelerde amiga oyunu oynuyomus gibi hissettim, biraz daha gelistirselermis o aralari daha iyi olurmus.

wizard ise anladigim kadariyla rakiplerinin ustunde nesne yaratarak, telekinesis gibi seylerle ortamdaki nesneleri kullanarak oldurmek zorunda gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'de gördüm oha lan ben de aynen böyle bir oyun düşünüyordum, bir programda yapmak için uğraşıyordum (üşengeç adamım o ayrı), aklımdaki konseptin çok benzerini yapmış olduklarına şaşırdım.
umarım şu dandirik casual oyunlar gibi değildir. gerçi shadowgrounds gibi bir oyunun firması yapmış, en kötü ihtimalle shadowgrounds ayarında olur, o da oynamak için yeterli olur diye düşünüyorum.

video veya demoyla işim olmadı da, çıkınca steam'den indircem.
Sosyal ağlarda paylaş

"FB_Lauri (producer sanırım)" said:

We understand this and would also love to have online co-op, but that's something technology-wise what would cost and delay the game way too much if aimed for release date. For us, it's been a tough decision and we have understood we will lose players since this, but for a small studio doing it's first PS3 title it would just been too great risk to do everything at once.

From our point of view, sure we could implemented the online co-op at the first place, but most likely it would have cost so much time and effort that all other parts of the game would sucked. And if we would had a sucky game with online co-op, no-one would have ever paid interest to it and Trine would only been another no-good title vanishing among the hundreds of other titles.

Now, by sacrifying the online features from the launch we are able to deliver a very good single player title, which still has same system 3 player co-op. I understand this only makes you even more sad, but I still have to say Trine's single system co-op rocks and has been super fun in our every tests, among with the single player experience.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

3 play co-op dediği ne ki, 3 farklı karakter arasında değişim mi?

Aynı bilgisayarda ve aynı ekranda (split yok) birden fazla karakter kontrol edebiliyorsun. Konsollarda controller ile rahat olur da bilgisayarda nasıl olacak bilemiyorum. Demo versiyonunda XBox 360 controller çalıştırmayı beceremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunun co opuyla ilgiliyim de şeyi merak ettim. gamepad tarzi bişiyle nasil olacak yav mousen verdigi akiciligi nasil saglicaklar merak ettim hani gerek kare yapma olsun gerek hirsizla hopla zipla olsun?

ama umarım bissürü bölüm olur güzel güzel bir o kadar da ek paket çikar ve oyuncular kendileri yapar. valla orjinal alicim sanırım hak etyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...