Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

huri

BloodyBeast

Öne çıkan mesajlar

rahatsiz said:
bu topicten cikan sonuc musluman kadinlarin salak oldugu mu simdi? bir suru guzel kadin ile dolu bir yere gitmek icin mi kasiyorlar?

yok olm, kadınlara cennette kocaları veriliyormuş. ama manyak kocasından bıkıp boşanan, sokağa atılan, bara pavyona satılan veya hiç evlenmemiş kadınlar için bi bilgi yok. yani baya bi açık var kitapta:(
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dünyada tiksindiğiniz, ne varsa ordada tiksineceksiniz ölünce bunları görüceksiniz ama iş işten gecicek aynen şunu diyeceksiniz söylenenler doğruymuş, biz aldandık aldatan şeytan bizi aldattı biz bundan gercekten gaflet içindeydik Rabbim bizi tekrar dünyaya gönder sana ibadet eden, zikreden kullar olalım diyeceksiniz ama iş işten gecmiş olucak şunu iyi bilinki bu dünyadan 2 gidişiniz var biri inanarak ,digeri inanmayarak inanarak giden hiçbir şey kaybetmeyecek ama inanmayarak giden ben sizin yerinize olsaydım birde şunu düşünürdüm çok şükür değilim ya gercekten anlatılanlar dogruysa o zaman bizim halimiz ne olur,
H.Z ALİ(R.A)' ye inanmayan ateistler gelmiş ya ALİ sen ahiret var diyorsun, hesap var diyorsun biz bunda tereddüt içindeyiz aklımıza sığmıyor, kabul etmiyoruz HZ ALİ(R.A) cevaben şöyle devam eder sizin dediğiniz gibi çıkarsa biz inananlara bir şey olmaz bir şey kaybetmez ama ya benim dediğim olursa ki kesinlikle öyle olucak o zaman sizin haliniz ne olur? adamlar cevaben o zaman vah bize , ya ALİ biz o zaman mahvolduk derler H.Z ALİ(R.A) efendimizden kendilerine ahireti İslamı anlatmasını isterler, gerekli bilgiyi aldıktan sonra her şeyin bu dar aklımıza sıgmayacağını her akla sığmayanın yok olması manasına gelmediğini anlarlar ve inanırlar orada müslüman olur ve inananlar kervanına katılırlar
şimdi size diyeceğim son şey en azından bu adamlar gibi düşünmeniz lazım değilmi
Şimdi hayalen gömüleceğimiz mezarın başına gidin, orda tahayyul edin o mezar agzını acmiş sizi bekliyor o esnada orada bir kutlu Rehber beliriyor diyorki ; buraya ister istemez gireceksin ben orda neler olduğunu biliyorum ,istersen sana rehberlik edeyim hem sen orayı bilmiyorsun, nelerle karşılacağını bilmiyorsun ben seni bu çetin yerden kurtarayım, hem bu dünya asıl dünya değil ,ebedi bir dünya var ben seni oraya götüreceğim bu mezarda oraya giriş kapısı, bana inan güven dedi şimdi hiç bir bilmediğimiz bir yola gidecez ister istemez bu olucak şimdi bu yolda bu kutlu Rehberin rehberliğinde hareket etmemek, kendi başına bu yolda ilerlemek akıl işimidir sizce olmadığı apacık ortada değilmi? o zaman o kutlu Rehberi dinleyelim ona inanalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de bu argüman vardır "Ben haklıysam sen yandın,sen haklıysan hiç bir zararım yok o zaman gel müslüman ol" diye

Dünya'da bir tek din yok ki, ya viking tanrıları gerçekse, ya hinduizim doğru yolsa, scientology kurtuluşsa ,hangi birinin ibadetini yapıp da garantiye alalım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
H.Z ALİ(R.A)' ye inanmayan ateistler gelmiş ya ALİ sen ahiret var diyorsun, hesap var diyorsun biz bunda tereddüt içindeyiz aklımıza sığmıyor, kabul etmiyoruz HZ ALİ(R.A) cevaben şöyle devam eder sizin dediğiniz gibi çıkarsa biz inananlara bir şey olmaz bir şey kaybetmez ama ya benim dediğim olursa ki kesinlikle öyle olucak o zaman sizin haliniz ne olur? adamlar cevaben o zaman vah bize , ya ALİ biz o zaman mahvolduk derler H.Z ALİ(R.A) efendimizden kendilerine ahireti İslamı anlatmasını isterler,
abi bu hikayelerde en cok bunu seviyorum.

adamlar ateist falan boyle peygambere dikleniyolar, peygamber de 6 yasindan buyuk herhangi birinin zaten dusunecegi biseyi soyler, adamlar bi anda ohaa biz napmisiz haci bize dini anlat falan derler. Hz. Ali'ye cikip da "hayatimizi bosuna harcamis olucaz, dini kullanan insanlarin kulu olucaz" desin mesela su hikayede adam, heycan gelsin.

boyle 80 tane oyku var lan, bari boyle supriz sonlu bisey falana olsa da etkilensek.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:
o grupta dilipak, uzmez, hayrunisa, emine filan da olacak...

rahatsız, bence teknik takibe falan kastırma hiç güvenlik güçlerini ve ailenle vedalaş, direk git teslim ol. cezan neyse yat 30-35 yıl işte, kaçmanın sonu yok çünkü.
ne diyelim allah kurtarsın. forum olarak beyaz don-atlet, cigara, edip akbayram albümü falan getiririz görüş günlerinde korkma, metin ol:(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...