Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

yapcak hic bisi bulamamak ne kotu bisiymis gunluk
butun gun dizi izleyip "persembe olmus mu olmamis mi" demek.
of cidden cok sikildim.
yarin arkadasimin dukkanina gidip bilgisayarini yapicam.
salak bi bilgisayarciya vermis tamir etsin diye, adam da dotunden sorun cikarmis.
ya bizimkini saf buldu dudukluyo (ki olasi) ya da bi boktan caktigi yok.
dedim "kes traj yapma, makineyi topla geri ver, kafam atiyo"
sdhfg.
arkadasimin babasi da "senden korkulur valla" diyip gitti.
benden korkulmaz gunluk, melek gibi hatunum
bi kanatlarim eksik
(A)
Sosyal ağlarda paylaş

abi anasini satayim boyle isin ben, vista denilen isletim sistemini icat edenlerin elleri kirilsin ya

gectigimiz 1 saat boyunca tek bir unit testi debug etmek icin neler neler yaptim hala edemedim tek istedigim unit testin sonucunu gormek ya. allahin cezasi visual studio zaten her debug a bastigimda bi process icin sorun gidermeye falan calisiyor, 2-3 tane pop up cikiyor. bu sirada bi libraryler load etmeye calisiyor normalde 1 dakkadan fazla aliyordu simdi o da olmamaya basladi mal gibi bekliyor debuga bastigimda. simdi kiricam bilgisayari cildirmak uzereyim, menajerle 1 e 1 gorusmem vardi, adam dedi bi problemin falan var mi, var dedim linux kurabilir miyim, koptu herif euhe

windows 7 betada oldugu icin onda build yapamiyoruz, bu anasini sattimin vistasinda kaldim ya. simdi bi bilgisayar daha istedim o geldi bi de data switch gelicek yeni bilgisayara windows server 2008 kurup tum developmenti oraya aktaricam vistada sadece mail acik kalsin o bile agir bi is gerci bu seye. 50 milyon satir kod yazmis adamlar vista icin, while(true); heralde 25 milyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür hastayım günlük. ama öyle böyle değil, serum falan taktılar. kusmalar, halsizlik falan feci şeymiş. yanımda yatanlar da aynı biçimdeydi bir de.. salgınmış meğer.

işe gitmedim bu arada, evde bir şeyler yaparım dedim ama kolum zor kalkıyor yau. allah baba kimseye göstermesin böylesini günlük. haydi geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis ossun.

günlük sahin k nin poposunu görmüs gibiyim. saftim kaydi, uykusuzluktan ölüyorum.
cocuklarla takiliyoruz iste, arada ayar veriyolar.
mesela demin ''ama sen hic söz dinlemiyon ki!!'' dedi bana 3 yasindaki armut.

görülen rüyalarin bünyeyi etkilemesinden hoslanmiyorum.
simdi o hödügü rüyamda görmeme hic gerek yoktu mesela. alala.
neyse su veletler öglen uykusuna yatsa da ben de uyuyabilsem.

baska bisey de yok. öbdüm.
he mektup yazmam lazim, unutmiyim.
burasini reminder olarak kullanirim hunharca.

hii bi de sinemaya gidip harry potter izlemek istiyorum ama nerdeee.
Sosyal ağlarda paylaş

uykum var, çok yağmur yağıyo. işteyim. ateşim çıkıyo. üstümde kısa kollu gömlek var. burdan çıkınca yağmur yağarsa, servise gidene kadar sırılsıklam olurum. daha beter hasta olurum heralde. şu an eve gidip yarın sabaha kadar uyumayı düşlüyorum bi tek. başım da ağrıyo unutmadan yazayım. öyle yani sabah da yoğun geçti allahtan çok sıkılmadım. ama şimdi akşama kadar iş miş istermiyorum, çok yorgunum.

bi de katil olmak istiyorum, öldürmek istediğim 1 kişi var. ciddi ciddi yani. KORKUN BENDEN!11!
Sosyal ağlarda paylaş

caniler, acımasızlar. :/
ateşi olan bir kıza nasıl bu kadar çok iş verebilirler ya. pestilim çıktı yine. EVİME GİTMEK İSTİYORUM. 40 dakka kalmış. çok mutsuz ve yorgunum. gözlerim ağrıyo. ağlayabilirim şimdi yorgunluktan, uykumu da alamıyorum hep.

ölmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kırıkkaledeyim lan
geldim yine
başım belaya girmeden bi dönsem diyorum
yakındır zaten. dün anneme bağırdım çağırdım baya. "bi kazancım olmıycaksa sittirsin babam gelsin kendi yapsın lan uğraşsın. kendisi götünün keyfini ii biliyo gelmiyo ben uğraşıyom her bi bokla" diye baya bi bağırdım çağırdım.
annemde senin için yapıyo gibi bişiler dedi iicene patladım ondan sonra.
yahu uğraşıyorum adam hala bana güvenmiyo üstüne laf ediyo sinirlerimi bozuyo.
ne şartlar altında ne adamlarla uğraştığımı bilmiyo.
hayır bi insan neden sadece 4.5 milyar kar edeceği bi eşyayı yada başka bişiyi satmaz.
satmazda demeyimde satmak istemez satmak için uğraşmaz.
adam bildiğin işine gelirse diyo bana. bende sen para kazanmak istemiyon ehralde dedim dikleniyo yavşak.
neyse yeğenlerimi gördüm baya mutlu oldum rahatlıyom onlarla uğraştıkça biraz.
kafamda çok karışık fena şeyler dönüyo kafamda. her an bi pislik yapabilirim gibi.
garip ya evime döneyim ben en kısa zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Bir ismin, sıfatın veya benzetmenin bir kişi tarafından birden fazla insan için kullanılmasının gereksiz ve bazı durumlarda kırıcı olduğunu düşünüyorum. Benim yaptığım da yanlış tabii.

hakansa
küçük hakan büyük hakan diye mi ayırıcaz
keh keh keh..

bunun meali şudur ki,
yazdığın cümlede

"ismin, sıfatın veya" kısmını silersen; daha güzel bir anlam çıkar .

günlük,

yorgunluktan öldüm.
yarın tekrar ölücem.

öpücüx.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...