Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

cok sicaaaak!
sevgili gunluk sana gunun en anlamli cumlesiyle girdim aslinda. cunku cidden COK sicak hava. nefes alamiyorum!
neyse(1),
olagan hayat duzeninde bi durulma var. bursada anneciiimin yaninda olmanin verdigi tembellik paha bicilemez bunu anladim.
hersey onune geliyo, yemek hep var ve hazir, aciktim demek yeterli, bilgisayar basinda pineklerken yandan fitfit bisiler geliyo onume, yeey.
neyse(2),
bugun bi cok guzel bi yere kahve icmeye gittim, lisemizin orda sufer bi cafe. icecekler basarili, muzik ortam guzel, sakin mis. bulvara cok guzel kafeler acilmis, biz okurken bi tanesi bile yoktu, cok kufrederdik, okuldan kacmak cok anlamsizdi, bos derslerde cikmak istesek gitcek en mantikli yer internet kafeydi tey tey. simdi isler oyle degil, yeni nesil cok sansli cok.
neyse(3),
hersey super giderken, ilerdeki bos arazide yangin cikti. sonduremedi salaklar, uzerine bi de ruzgar falan yayilmaya basladi, allahtan hemen itfaiyeyi aradilar da cok abarmadan gecti.
kahve icerken hayatima yangin dari gunnuk, buna ne diyosundu?

ask hayatim da cok guzel gunluk, hersey rayina oturmaya basladi. bad triplerin hepsi gecti, huzurum var, nazar degmesin. tabi bi de nil'im var, alamanyalardan hasretini cektigim, gulkokulu yarim ah ah.
butun derlerden gectim mis gibi
dayim da hastaneden cikiyo yarin
niiiice!
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

tabi bi de nil'im var, alamanyalardan hasretini cektigim, gulkokulu yarim ah ah.

aay^^ yerim lan seni.
iste sevgili idiot, böyle dory gibi insanlara sahip oldum mu hayatimda daha bi güzel geliyo hersey.
bende ne var ne yok, cok karisik hersey. münihe gidicem bu hafta. kafam iyice karismaya basladi, kafayi birak ortalik daha cok karisti. artik su belirsizlikten cikip, acikliga ve huzura kavusmak istiyorum.
münihteki staj yeri olursa, hayatim komple degiscek.
muhtemelen eskisi gibi rahat olamicam, hatta koca bilgisayarimi nereme sokcagimi cok merak ediyorum yani.
ama kuzucuklarim yanimda olur, münih süper bi sehir bayiliyorum kendisine.
ama o riske girecegim sanirim, deger. hersey de zamanla hallolur.
hem havaalanina daha yakin olurum bi de babama=P
neeyseeeh. annemlerin gitmesine 3 gün kaldi, bakalim merakla izliyoruz.
vita nova, neyleyeyim ben seni kahpe kader diyip bitiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük fatih geldi.
kahvaltı yaptık
seviştik
çıktık buz devri 3 izledik.
sonra jeton alıp atari oynadık
sonra sibelin kafesinde tavla oynadık bana çaktı
sonra bowling oynadık ben ona çaktım
sonra yemek yedik
sonra yürüdük
ayrılırken gözümden bir damla yaş süzüldü
Sosyal ağlarda paylaş

günlüğğks,

bgn ani bir karar ile 40932 sınavıma çalışmak yerne dışarı çıkıp arkadaşımla buluşmaya karar verdim.
ve sonra buluştum.
artık ben bu dersleri bırakmasam bile onlar beni bırakck.

orman meyveli frozen içtm çok güzeldi.
sonra ali ustada dondurma yedik ve bu sevgili arkadaşım ancak dondurmayı bu kadar başarısız bir şekilde yiyebilirdi.
nasıl yenilir öğretmeliyim.zaten kendisi de farkında muhtemelen ilk buluşmamız olsa bir daha beni aramazdın dedi ahuahauh.
of ali usta dondurmaları rulez.
olsa ne biçim de yerim.

ayrıca başka bir arkadaşım bugün beni kadıköyde gördüğünü iddia ediyor,saçımdan tanımış.evet kadıköydeydim ama.
dediği o saatte orda değildim.
evet ordaydın diyo.
çılgın mıdır nedir? o.0
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

günlük olm.

bisiklete binecem lan bugün. çok uzun süredir binmiyodum bakalım nerem çıkacak nerem kırılacak asfdas. onun dışındaaa pazar kaavaltısı çogzel bişey lan. bi de maliyet muhasebesi aklımın kenarında kalmasa... allah kahretsin böle dersi ya of :/

günnük, hakkaten dediim gibi oldu. koluma kramp gidi hayatımda ilk kez. oha ya ayak mı ulan bu!? neyse ki şiddetli kramp değildi kilitlenmedim orda :D neyse baya bi gezdim sahili baştan sona falan. salak nike'ın salak bi organizasyonu vardı uyuz etti kapatmışlardı sahilin bi kısmını. polisi arayıp şikayet ettik eğlendik euheuh. gerçi sora öğrendik ki adamlar izinini de almış tabi. popo olduk. ama yine de ööle işte. neyse hoşaf gibiyim şu an. yarın kim bilir ne halde olacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...