Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Laraken said:

saat 8 9 falan olsun kalamar bira beni bekler günlükçüm. mehehe kıskandın mı nedir?

La Citroen! Pis adam.

Günlükçüm sen uyma buna, az önce bizimkileri tatile yolladım ev bi hafta bana kaldı "disco disco good good" diye Zohan usulü kopuyorum evin sağında solunda şuan. Akşama da mezemi bokumu püsürümü yapar kendime güzel bi rakı sofrası hazırlarım mis gibi, Laracığımın şerefine kadeh kaldırırım buradan. (keh keh)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw oha yaw, az once bi foruma soru sormustum, google aninda indexlemis ayni seyi arayinca benim sorum tepede cikiyo, isin iice bokunun ciktigi olay ise sordugum soru google in autocomplete inde yer almazken benim o foruma postumdan sonra sorunun anahtar kelimelerini girerken autocomplete e dusuyo.

ya cus diyorum gunluk cu$$.. ben yatiyom ba baaa.

yarin hafai fi$$3k seyretcez gunluk, bide gunluk sut icmeyi ozledim.
Sosyal ağlarda paylaş

INLINE BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM LİSTESİ VE KAMP YERİ AÇIKLANDI.

2010 IIHF Inline Hokey Dünya Şampiyonası için yapılacak olan Avrupa Elemeleri Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da 23-26 Temmuz 2009 tarihleri arasında oynanacaktır. Eleme müsabakalarına katılacak ülkeler Türkiye, Bulgaristan Hırvatistan ve İsrail olarak belirlendi. Eleme grubuna katılmak için başlatılan inline turnuvasında yurdumuza gelen Slovenyalı antrenör Jure Vnuk tarafından Milli Takım aday kadrosuna çağırılan oyuncuların isimleri açıklandı.

Milli Takım aday kadrosu şu isimlerde oluştu.
aleciler; Levent ÖZBAYDUGAN, Burak ÖLÇÜM, Efe Cem ELÇİ, Özkan DERELİ,

Defanslar; Kaan BUDAK, Gürkan ÇETİNKAYA, Safa Berat AKTEPE, Murat PEÇENEK, Melik ÖZTÜRK, Sadık TÜFEKÇİ, Y. Özgür UZDİL, Cafer ABAYLI, K. Burak GÜVEN, Göktürk TAŞDEMİR,

Forvetler; Tufan DİNÇ, Erdoğan COŞKUN, N. Çağrı KARABULUT, Atıl TOKCAN, Mustafa TÜFEKÇİ, Göktuğ B. EVREN, Alper SOLAK, Sertaç ALKAN, Umut ÇELİK, Oktay YAVUZARSLAN, Aykut KOÇ, E. Tunca ERSOY, Engin KAPTANOĞLU.

Inline Hokey Milli Takımı 13-22 Temmuz 2009 tarihleri arasında Ankara'daki G.S İl Müdürlüğü Buz Paten tesislerinde bir hazırlık kampı yapacak. Kampa katılacak sporcular 13 Temmuz 2009 tarihinde Atlanta Otel'de saat 13.00'de toplanacak.

woo hooooooooo
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün gece 2.45te üstkattan bi ses geldi. sanki balkon kapısı açıldı, arkından ayak sesi falan. hırsız girdi diye çok korktum tabi. 2.49da abimi aradım, uyandırdım eve gel dedim. onu beklerken yanıma biber gazıyla kelebek aldım. kocamustafapaşadan üsküdara geldi o saatte asd. gelince ben elime spreyi aldım o da demir sopa aldı. üst kata çıktık. baktık hiç bişey yok. bi de arkadaşındaymış, herkes çok sarhoşmuş, bitkinmiş, pismiş, ertesi gün işe gitcez diye mutsuzlarmış, uyuyolarmış, benim telefonumla bütün eve bi adrenalin gelmiş. kxsjhfvd.
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntı sıkıntı sıkıntı
gitar çalmaktan da sıkıldım bu gün, iron maiden sololarını bi beceremiom zaten.

bide 25yıllık piooner hoparlör buldum ewde. daha doğrusu hep vardı da sehpa olarak kullanılıyordu. Allahım bu kadar mı güzel ses verir bi alet ya.
Sosyal ağlarda paylaş

koluma birsey oldu galiba of, kimildatamiyorum resmen. bi aci saplaniyo, oy oy oy diye bagirmaya basliyom istemsizce.
öle bisey iste.

simdi ben o kolla teklif aldigim yere gidip nasil caliscam?
hep böyle üstüste gelin zaten köpekler.
bugün bahane bulup gitmemem iyi olmus, adam 3-4 kere sordu resmen, ici gitti gelemicem baska yerden teklif aldim münihe gitcem diyince.

maL.
ben stajyerim die para vermicektin, islerimi halletmiyosun, hala kesin konusmuyosun ama beni calistircaksin ha.
göt herif, simdi git baskasini calistir, onun parasini da ''seve seve'' öde nütfen. poponda patlasin.

yeter lan kullandilar iyice yani.
neyse bugün film-wow. baska bi planimiz da yok.
no liferligi sevyom, bi kac gün sonra münihe gidince olcak ama.
annayla bulusup ortamslara akariz.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük.

lan sınavlar bitti derken sonuçlar bi açıklandı : MALİYET MUHASEBESİ : 18 F3 diyo

gördüğüm salisede küfür etmeye başladım. ulan o kadar çalıştım, finalde daha az biliyodum. finalde 34 aldım bu sefer nası 18 oluyo be ebeninki. 234234234 kere izin istedim işten de. artık bu kez ne olacak bilmiyorum. bıktım ya.

sevmiyorum işletmeyi ya, mezun oliim dürüm şeklinde diplomamı aliim başka bişey istemiyorum. hocaya gidip "hocam, maliyet muhasebesini hayatımın hiç bir yerinde kullanmayacam, korkmayın kimsenin başına eksik bilgimle dert açmam, geçirin beni." falan mı deseydim bilemedim ki. of ya ne mal ders bu :/
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
3 günde çok yorulmuşum, bugün uyudum baya bi. hala uykum var.
öğlen efe uğradı bize bi kaç saatliğine. çarşamba da yemeğe çıkıcaz onla iş çıkışı. iş kıyafetleriyle baya havalı olcak ya sdfs. gece 3 buçuk gibi kardeşimin havaalanında olması lazım. kendileri malibu yolcusu. gitmesini istemiyorum hiç. annem de bi panik vaziyette zaten. neyse ki bana getiriceği şeyleri düşününce benim panik durumum geçiyo biraz sdf. yarın alışverişe gidicem yine bi kaç iş kıyafeti daha almam lazım nihihih. öyle işte öptüms.

bi de nil daha demin beni krize soktu arka arkaya fail olmasıyla. topik açıcaktım ama vazgeçtim. ÇOK YAŞA NİL E Mİ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...