Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

MFO cok mukemmel herifler, ama mazhar tam dede olmus artik =). sertab amerikada prim yapicam diye ingilizce yeni sarkilardan okudun ayip oldu. brooklyn funk da cok sahane, husnuyle dokturduler gene. basima gunse gecti, terledim, yagmur yagdi islandim, belim bacaklarim tutmuyo, KUMPIR yedim oh.

hasstir, gormedim lan ben kumpiri, bi yerim sisecek.

bu arada yorumlarinin aynisini gezdim tozdum a yazaacktim, direk sen yazmissin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük annemi çogözledim :(
eve git abine yemek hazırla bulaşık yıka ortalığı topla. annesi gibi davranıyo bana.
banane bende annemi istiyom yemeğe cağırınca canım istemiyo diye nazlanmak istiyom ya : ((((
ilk defa bu kadar ayrı kaldık kendisiylen. gitcem bu hafta sonu şevkat göstersin bana sevsin azcık sora tekrar gelcem.
offf çalışmak ne zor ya
Sosyal ağlarda paylaş

çok dertliyim günlük.haberin olsun.

çarşamba günü bütlerim başlıyor 902340 tane bütüm var.
okul resmen bitmiyor.
artı sonsuza devam ediyor hızla.
9temmuzda bitiyor.

10 temmuzda kendimi eğlenceye ve spora vericem hauha.bugün de rejime girdim.bu sefer de 5kilo veremezsem tüm pati suratıma tükürsün sdfs

ps:canın sağolsun,kırılan kalbim olsun xera sdfs
imzam yapıcam o lafı bence tarihimdeki bomba laflardan biri.eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Bella said:

10 temmuzda kendimi eğlenceye ve spora vericem hauha.bugün de rejime girdim.bu sefer de 5kilo veremezsem tüm pati suratıma tükürsün sdfs

O vişneli kurabiyelerle... zor dostum zor..

yemiyorum artık.
beyaz fırınla ilişkimi kestim.
çok kararlıyım sdfs

555 said:

noluuur imza yap

seni kırcağıma dişimi kırarım.
ama olmaz sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük nagber,

bugün dükkandaydım yine, babam boru al git dedi, dedim herhalde hafif bişey, 1 1/4 boru dedi, ne bileyim ben, ah ne bileyim ben hahaha

ağırlığı değil uzun olması dert, 5 metre falan herhalde, ulan dar sokaklarda görütrmek için yedim tişörtü, temiz tişört vardı üstümde, kirlendi, ehliyet kursuna da kalmış 2 saat. Hemen sabunlu bezle sildim suyun altına soktum astım güneşte kurudu, süper hallettim.

Kursta temel trafik bilgileri falan gördük işte. Yağmur yağdı feci, eve geldim yemek yedim, the godfather oynadım şimdi sana yazıyorum yanlış anlama günlük o manada değil hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

"bir" tuşa basmaya üşenen bir arkadaşım var günlük.
ayrıca su almaya da üşeniyor.
sabah rejime girdiğim halde yapmadığı yemek muhabbeti kalmadı.
ama seviyorum işte sevgi girince işin içine farklı oluyo

benimde var öyle bi arkadaşım;
ah dertlendim birden..
tatlı bela mı deniyordu böylelerine.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...