Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

nası doldurcam daha abi hafta sonu olsunda dinleneyim diyorum
hafta sonu oluyor sonra sıkıntı basıyor

zannedersem hafta içi çalışıyorsun;
ben okuduğum için haftasonunu çalışarak değerlendiriyorum,çalışmadığım zaman geziyorum..kalan vakitte evi özlemiş oluyorum..pek hoş oluyor o nedenle..
ama senin acil farklı şeylerle ilgilenmen lazım..böyle hobi falan edin..ne bileyim..araştır birşeyler..
sıkılmanı engellesin,dinlenmenede vakit kalsın..
biliyorum;söylemesi kolay diyeceksin ama düşün birşeyler...
Sosyal ağlarda paylaş

abiiiii

bu nasil bir cenabetliktir lan ahah.
valla sinirden gülüyom artik. yok hatta artik sinirlenemiyorum bile cok normal birsey oldu benim cenabetligim.
simdi nooldu.
böyle ufacik bi yalan atmaya kalksam. icimden saydirsam gercek oluyor, döte geliyorum lan.

stajda, orda calisan bülentin yarin gelcen mi diye sormasinin üzerine yok yea yarin münihe gitcem de gelemem belki diye yalan sölememin üzerine, bi kac saat soora asil sef geldi yarin gelirmisin bi kac saat yardim eder gidersin dedi.
sesim cikmadi eykey. kötü bi etki birakmiyim diye kabul etmek zorunda kaldim.
grr.
soora bülent ibnesi cok daginik hep götünü ben topluyorum adamin. ona küfrediyodum icimden bülent ersoy kilikli günesin oglu pezemenk dötün patlasin essek sipasi seklinde.
bu lafin üzerinden 10 dakka gecmedi, dötü patlayan ben oldum. yerler islakti, dötümün üstüne yapistim acele edeyim derken. oh hala aciyo.
ne lan bu ne!

karma birak artik beni, itoglu it!
bak simdi yine bisi olcak. neese ayaklarim agriyo zati.
yarin 11de gitcem. takiliyim accik.
Sosyal ağlarda paylaş

vista gerçekten dedikleri kadar kötü olmak için yazılmış bir program olsa gerek. alt tarafı bi pdf 100% de olmasına rağmen download tan çıkmadı diye app. data içerisinden manuel alayım dedim. her adımda erişim engellendi diyor malak! yok tek kullanıcı, yani admin de ben görünüyorum. hiç yok yere yok sağtıkla, yok güvenlik falan menü gezdirtiyor bana.bi de aptal bir türkçe ile alt klasörlere uygula demişler. lakin işe yaramıyor Puahah çok saçma.. her adımda istiyor mal.. sağ tıkla vs..

çocuk gibi bişi neyse ki 7 geliyor da kurtuluruz bu aptaldan

yazanlar utansın
Sosyal ağlarda paylaş

tam bi cumartesi akisindaydim bugun gunluk
dus alip hazirlanip goldena dart oynamaya gittik sonra da dip'e gecip soul dinledik. cok eglenceli bi gun sayilirdi,dartta 1. oyunda karsi takima in your face dedirttim,
1 doublelari kalmisti ve bizim house ve bullumuz vardi
once houseu attim, ve onlarin sirasinda bos donduler, daha sonra da ilk attigim okla redbull vurdum. cok eglendim "atamicaksiniz püheehe" derlerken bi anda IN YOUR FACE HAHA seklinde gelisti konusmalar =P
sonra sonra işte haftaya falan donuyorum bursaya ankarada kalan son 7 gunum
bol bol insanlarla vakit gecirmek istiyorum 1 ay donemicem ankaraya hatta 1,5 ay cunku tatile gidicem ev arkadaslarimlan akcaya, sonra focaya.

asiri gerginim genel olarak, bi sinir bi stres hakim uzerimde. boyle kafa goz dalicam biri ter bisi dese, hoca da kalmadi dovcek, hepsinden gectim heh.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

güvnlik sorgulaması hedesi kapalı aslında. ama yine de sorayazdı mal işte..

yok abi adamların vistadaki amacı insanları kötüye alıştırıp win7'de "oha süpermiş" tepkilerini elde etmek..

ama fiyatlarla nah satar..
vista delirtiyor abi beni de isteyken
ve isin kotusu build'leri vista'da yapmak zorunda oldugumuzdan (7 hala beta) 7'ye gecmek gibi bi sansimiz yok.

7 baya guzel bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...