Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

lan lan hai =)
yenden uzun uzun yazicagim biaksam daha.
goldendan geldik daha biraz once, dart oynadik cildirasiya, goldenin bahcesin acmislar, cardak falan var, oturup bi yandan da acik hava keyfi yapabiliyosun, kisin cok dar oluyodu duman falan.
neyse, işte bugun can'in doom gunu var idi, doularda toplastik, pasta kestik hepi portlek dedik, bu arada can da paticiki biliyomus, sonra aksam yine disari ciktik, bi tomar insan geldi onlarla da kutladik, hep doom gunu kutladik hep.

sonra iste ben butun derslerimden gectim, depresyona gelen donemin aciklarini finalerle kapatip adeta "hiç alttan ders dari yasamadim hayatimda" cumlesinin gecerliligini koruyodum.
super BAlarim falan var hayatimda, iyi ya valla iyi =)

sonraaaaa
dayim hastalanmis, ona cok üzüldüm, hastanede yatio simdi, iyilesicek ins ama yine de cok korkuyoruz.

berkay bugun resmen evlilik vaadetti bana gunnuk, eger evlenmezsek edayi avukatim olarak alip dava edicem.

bi yandan mutluyum gunnuk valla lan, herseyin bi sekilde yasanmasi gerektigini dusunuyorum artik, o kadar zaman onca
cilgincasina uzulmeseydim, simdi bu kadar dikkat etmezdm sanirsam. yok lan ederdim ben yine, hep ettim ak. asgf.

ya butun derslerimden gectim var mi boyle guzel bişi
ne yaz okulu var ne bi burs kaybetme dari var.
izmire gidicem akcaya gidicem hatta belki urfaya bile gidicem ablamin yanina ufak yegeni gormeye, hep gezicem cildirasiya gezicem.

dotaya adam beklemek de boyle cene düşüklüğü yapti bende, bugun centaurla oynamıcam artik, yeni herolar katmaliyim hayatimin koselerine. du bi iki bakiim ben neler oluyomus oyunda
hadin opüyorums
Sosyal ağlarda paylaş

cok pis basim agriyo.
internetim anlamadigim bi sekilde yavasladi. kac gündür kodumun wow patchleri bitmedi. cünkü blizz downloader i acinca internet tamamen gg oluyo. yarin ariyim sunlari da bi.
staj var yarin yine, hem de saatlerce of.
ulan hic bi bok yapasim yok. fiziksel olarak da gg oldum, böyle bi halsizlik var üzerimde hep. düzelmek lazim.. ama ne zaman..
hayir bildigin no lifer olucam, su staj olmasa. hayret bisey.zorunlu ehliyet derslerine bile gitmedim, doktora bile gitmedim öle bi miskinlik. sen düsün.
annemlerin türkiyede oldugu 4 hafta bana iyi gelicek sanki.
serramla sarpimi özledim. bi de babami özledim.
bi de mallarla isim olmaz ak.
sinirlendim.
sinirliyim öfkeliyim böle. KUSMAM LAZIM NEFRETIMI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHHHHHH!!!
en son ne zaman ictim lan ben.
icmek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük benim gene coguykum var. böyle oturduğum yerde uyukluyorum. annem gelmiş dün yemekler yapmış bize anne yoğurduda yapmış ^^
anne yemeği gibi olmuyo ya tadı bile bi değişikti süperdi.
abime dün vermişler serumu eve geldi ruh gibiydi. bütün gece sayıkladı zaten. o kadar dinledim ama tam çözemedim ne anlatmak istediğini. neyse patron gelmeden masada azıcık kestiriyim. sorada kahvaltı ediyim. hafta sonu ehehh (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

yazılı, solcu gevelemesi diye bişi var hacı.

öyle ki en kral masaldan daha çok uyku getiriyor ve en berbat yazıdan daha sıkıcı.

bi olay olmuş, yaz olayı önce kısaca. anlayalım. di mi?
değiiil! yok öle bişi işte. adamlar manas destanı yazıcak illa ki.

ha bi de şu kalıptan vazgeçin
"girişlerine izin vermemişlerdir, bunun üzerine üyelerimiz kapıya yönelmişlerdir"

mişlerdir, mişlerdir, mişlerdir.

yok! adamlar haklı ulan!! haklı olduğu halde kendini okutmamak, bunun için çabalamak.. priceless

ha ne yazılır derseniz
"girişlerine izin verilmeyen üyelerimizin çıkış kapısına yönelmesi üzerine güvenlik güçleri..."

bakın aynı uzunlukta bir metinde olayı güvenlik güçlerine bağladık bile. ve daha okunur oldu..

siz siz olun yazılı solcu gevelemesini kullanmayın, kullananları uyarın..

uyarmışmışlardırmış
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük,

ekonometri hocasına burdan selamlar, 3 dönemdir 69 ile geçiriyor olması yetmemiş gibi bu dönem 51 ile geçirdi. o kadar puanı kırdın, bırak bari büte kalıyım gerizekalı kadın. of ulan. neyse akşam fasıl var, görüşmek üzere.

hıncımı alamadım, yeter bu dersten çektiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

kirazlar bitti gunluk,azmış aslında hop diye toplayivedik gıığ.
endire yığıvediksdfg.taktım kulaklıgı,koluma da sepet,gatlif albumu de actım hoplaya zıplaya topladım meheh cok eglenceliydi.
ekimde cevize de gidicem söz vermiş bulundum^^

akşam haşmoya davetliyim.gecen yemekteki efsanevi yaban domuzundan sonra,yine bir mukemmelik bekliorm kendisinden istemsiz olarak.ama dun davet edip bugun ava gitmiş olma ihtimali de baya az hani sdfg.hadi hazırlanayım anca giderim sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

günlük,
o kadar iğrenç bir hava var ki dışarda,eve kendimi zor attım.
bu yaz ölmüşüm ben.
o kadar bunaltıcı ki resmen tüm pet şişeyi kafamdan aşağı döktüm

ahruah tabi burası dağ başı ben tüm gün bi an bile hırkamı çıkarmıyorm kurtköy rulez ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...