Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

şu anda benim yerimde beddua kapasitesi olan biri olsa, valla heralde hayatın boyunca sefil kalırdın bella. ama neyseki beddua edince suçluluk hissediyorum ben. sdf. Loreena ya :/ Mal bitirme ödevi ya :/:/

aall benden de aynısı. yarına proce teslim etmem lazım. veremezsem kalıyorum. kesin gibi bişi kalmam. geri dönüp sıfırdan dizayna başladım :( yardım edicek kimse de yok.

6katta olsa aşağı atlar, sonra ambulans çağırır. ambulans gelene kadar da kendimi 6kere bıçaklardım. o denli çaresizim
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Günlük,

Bu havada ders çalışmaya gidiyorum.yrn AA getirmem gereken 6 kredilik bir dersim var.Dün ki şahane günden sonra sefil hayatıma geri dönüyorum auhah.

bay.

hala başlayamadım.
ama tam şuan başlıyorum yoksa AAyı rüyamda görürüm.
hadi bay.cidden.
öf hiç çalışasım yok.böhü.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Essay için gerekli zıkımları okudum. Bu pazara kadar yazmış olayım ki rahat edeyim, ki yazarım yani biliyorum süper adamım.

Hakkaten süperim. Bitirdim eheheheh. Geriye 2 final bir rapor kaldı.

Ama onların konusu marketing olduğu için çalışmadan girerim, hocaları kitleleyecek positioning mapler çıkartırım, göt gibi kalırlar ehehehe.

Raporu da afganistanlı çocuğa yükleyeyim. O yapsın, fakir.

ginaly said:

İyiki iktisatçı olmamışım lan, çok bayık yeminlen.
Viva la marketing.

hay ağzımı öpeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Bella said:

Günlük,
Bu havada ders çalışmaya gidiyorum.yrn AA getirmem gereken 6 kredilik bir dersim var.Dün ki şahane günden sonra sefil hayatıma geri dönüyorum auhah.
bay.

hala başlayamadım.
hadi bay.cidden.

off. salı gününe 3 kredilik fiz2, çarşamba gününe yine 3 kredilik mat2 derslerimin bütünlemesi var. finalinden 30 ve 10 almışım sırayla. ve hala başlayamadım ben de.

ders çalışmaya oturunca böyle bir yorgunluk, bir siesta yapma isteği, efendime söyliym.......zzz.<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Bella said:

Günlük,

bay.

hala başlayamadım.
hadi bay.cidden.

hala başlayamadım.
aha buraya da yazıyorum ki herkes görsün,rezillik diz boyu yemin ederim.
bile bile lades.
ben de kendımı 6.katta atıp ambulans gelene dek 6 kere bıçaklicam çok sevdm bu ekşını ahuah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...