Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

gece gece action yasadim, önce canim cilginlar gibi ramen cekti (hayir naruto izleyip rameeeen nerde bulurum derecesinde gaza gelip aglayan gencler gibi degil) neyse mutfakta ses cikarmasin diye aldim kettle'i odama getirip taktim, sonra yerde oturup ramen yaptim sefiller gibi sdfjfjsd. bokbogazlilik böyle birsey iste canim.
sonra farkettim ki ramen yerken himym izlememek gerekiyormus. burnumdan fiskirdi ak bütün ramenler. simdi de tshirtümde yemek lekesi burnumda noodlelar, cok freak bi sekilde günesin dogusunu izliyorum. o kadar da entelim iste.
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehue
cok uzaklardan domates ekmek yiyip himym izleyerek ben de sana eslik ettim guzelim. agsf
lakin robin ve tedin ayrilisini izlerken gozlerimin dolmasina mani olamadim ne diyim.
sonra baktim olcak gibi degil, buffy actim yenden buffy izliyorum.
yatmam, yarin kalkmam ders calismam ve suslenmem lazim ama ben buffy izliyorum
angel ne kadar yakisikliymis yarebbim cocuk aklimla asik olmami hic komik bulmadim, ozmanlarki hayallerimle simdikiler farkli oldu lakin, wha'eva.
hayat fena degil ya =)
simdi de facebookta kendime eski gunner albumu hazirlayip arka planda those were the days dinniyorum, tanrims tam kiz isi isler yapiyorum bazen, oysa oturup number theory calismali bi yandan da yeni hero ogrenmeliyim.
ehuh ozman
eller havaya diyordu dory!

Sosyal ağlarda paylaş

hayvan kari hani yatmistin. kimi yiyorsun!
ne buffysi! bafilerim seni.bu kötü bisi demekti galba.
lakin farkinda olmadan ayni anda ayni seyi izlemek.... priceless adeta.. <3
bi de verdigin spoiler icin tesekkür ederim askusum!
o sarki da muntazaman (boneye zavalli bir alamancinin kelime dagarcigina yeni bi kelime katmasi sebebiynen tesekkürlerimi iletiyorum burdan.) ebe yargilayacak türden bir sarki.
yargiladi sanki.
kestane sekerim.. kis günesim. bi gün beraber kafalari cekmeliyiz.. ühühü.
Sosyal ağlarda paylaş

12 saatlik yolculugun uzerine bir de bugun 7.5 saat yolculuk cakarak Seattle'a ulasmis bulunmaktayim.
Jet-lagliyken jet-lag yasayarak olayin dibine vurdum artik dunya donuyo etrafimda euhehu

arabami teslim aldim, baya guzel lan 2009 model ford focus (bi de nissan bisey vardi da cok cirkin oluyo capon arabalari diye bunu sectim), simdi de evime yerlestim, oh bee.

gidip yemek yicek biryerler bulayim simdi
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, psikolojime mıçayım. millet 452345 sayfalık ultra ciddi ve karmaşık bitirme "tez"leri yazıyor, ben pipindirik saçma sapan okulun vereceği kapasitede, ortaokul seviyesinde bi öğrencinin yapabileceği "bitirme ödevi"ni yapamıyorum. ya bu ne of. yapmak istemiyorum resmen. yapmak istemediğim için de kendi kendime uyuz oluyorum. acaip basit ya. yap bitsin işte. kurtulacaksın salak okuldan. kafama ediim. OOOOOOOOOOFFF.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

12 saatlik yolculugun uzerine bir de bugun 7.5 saat yolculuk cakarak Seattle'a ulasmis bulunmaktayim.
Jet-lagliyken jet-lag yasayarak olayin dibine vurdum artik dunya donuyo etrafimda euhehu

arabami teslim aldim, baya guzel lan 2009 model ford focus (bi de nissan bisey vardi da cok cirkin oluyo capon arabalari diye bunu sectim), simdi de evime yerlestim, oh bee.

gidip yemek yicek biryerler bulayim simdi

ilke iyice issiz adam oldun olm
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...