Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sevgili idiot,
kafam o kadar karisti ki artik. suraya yazip anlatasim bile yok o derece.
ha ayaciklarimin ikisi de bandajli su an, ortopede gitmem lazim. dün yürüyemedim bile.
baska öyle iste bu hafta artik hersey bir acikliga kavusuyo.
ben de huzura kavusuyorum heralde. bi sorun cikmazsa artik yapraam.
Sosyal ağlarda paylaş

DAHA DA GELMEM AYRICA

hayır perl'de programın exesini yaratmak kolay olsa, insanlar perl bilse en azından kodu perlde yazıp sadece en temel hesap kısımlarını C'den yaptırırım ama perl de pek bilmiyor insanlar. otur da anlat şimdi şu modülleri kurcan da vıdı vıdı da çat diye exeyi komak yerine
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 1.6 senelik laptopum, alındığından beri format yememiş bir canlı olduğundan O KADAR YAVAŞ, O KADAR YAVAŞ ki, yeniden başlat dememle bilgisayarın hazır olarak karşımda durması arasında nerden baksan 20 dakika falan oluyor.
format atmaya da aşırı derecede üşeniyorum çünkü elimde 160gb gereksiz veriyi yedekleyebileceğim tek ortam olarak dvd var.
şit.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün benim doom günüm. saat 00:00 olmasina 3 dakika kala bi arkadas vasitasiyla hoslandigim kizin dün itibariyle kankasiyla bi iliskiye basladigini ögrendim. Hicbisi hissetmiyorum. Kötüyüm. Halbuki 10 gün sonra türkiyeye gelicek ve onu görücektim.

daha güzel doom günün hesiyesi olamazdi
Sosyal ağlarda paylaş

günlük balkonu kullanıma açtık. yalnız temizlemeyi akıl edemediğim için gündüz ayakkabılarla çıktık sdf. sesimizi çıkarmadan, azıcık müzik açarak ve mezarlığa bakmamaya çalışarak içtik. sonra aşağıya inmiş abimin odasında yerde oturuyodum ki özge elinde çantası merdivenden düştü. böyle popo üstü düşüyo ama bi yandan da gözümün içine bakıyo. tükendim, öldüm, anırdım resmen. hafızamdan silemediğim görüntülerde ilk 5e girer rahat. az uyudum, çok başım ağrıo. bi an önce kahvaltı yapsam da ilaç içsem.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabah 5te yattım ve 4 saat sonra kalkmak zorunda kaldım. tee şişli'ye gittim sabıka kaydı almak için. tahmin ettiğin gibi sicilim temiz, evet. çok uykum var ama uyumicam, havuza gidicem zaten bi saat sonra falan. dönünce kesin uyurum bi kaç saat. yarın da ikametgah belgesiyle, sağlık belgesi alcam. kendimi yeniden ehliyet alır gibi hissettim ama staj için bunların hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...